פרסומת
דלג

יצא מלך

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● 29/3/2011 22:21 ● ערב ערב 2491
רק בתוכנית ריאליטי יכול בחור נבגד להיכנס אל תוך מקום ההתרחשויות, להסתכל לזוג הבוגדים היישר בתוך העיניים, להזיל על הדרך דמעות ולצאת חזרה אל העולם האמיתי על תקן המלך התורן. קבלו את המנצח האמיתי של ה'אח הגדול' - אבירם בן שושן, בן אילת, שמוכיח שבריאליטי כמו בריאליטי, לא תמיד יש מאחורי ההתרחשויות הרבה היגיון. השבוע הוא ביקר בלשכת ראש העירייה
יצא מלך

ביום חמישי בצהריים התקיים ביקור סלב בלשכת ראש העירייה, מאיר יצחק הלוי. האורח התורן שהגיע לקבל את ברכת ראש העירייה היה לא פחות ולא יותר אלא בן אילת, אבירם בן שושן, שפרץ לפני כחודש וחצי אל התודעה הלאומית בתוכנית הריאליטי הנצפית- ה'אח הגדול'. לא נרשמו התעלפויות, אבל הביקור בהחלט משך לא מעט תשומת לב. מי אמר נבגד?
ונתחיל עם העובדה הפשוטה- לא קל לפספס את אבירם בן שושן, האקס הנבגד של ליהיא מתוכנית הריאליטי ה'אח הגדול'. ככה זה כשאתה מתנשא לגובה של 1:97 ס"מ. את מה שהצליחו לעשות לאבירם ארבעה ימים בלבד בחדר צדדי בתוכנית 'האח הגדול', אפילו הוא לא דמיין, כשאמר להפקת התוכנית 'אי דו' ('אני מסכים'- בתרגום לעברית), כשעלה על המטוס בלוס אנג'לס ונחת בישראל. כל זאת רק כדי להיכנס אל תוך בית ה'אח הגדול' כדי להשיב לעצמו ולו מקצת מכבודו האבוד. ולמי שאינו בקיא בהתרחשויות בבית שהיה הבית הכי מדובר בשלושה וחצי חודשים האחרונים נספר בתקציר כי ליהיא הבלונדה ההיסטרית, חצי דוברת עברית, חצי אנגלית, נכנסה אל בית ה'אח הגדול' כשמבטו של ארוסה- אבירם בן שושן, בן אילת, שעזב ללוס אנג'לס, מלווים אותה מעל גבי המסך הענק. בוידאו קליפ שליווה את כניסתה לבית, הוצגה ליהיא כארוסתו לכל דבר והיא אף הציגה אז בגאווה את טבעת היהלום שקיבלה מארוסה. אלא שאז פגשה ליהיא בבית את 'חתיכי' - הלוא הוא עתי שולברג, שובר הלבבות, וחיצו של קופידון פגע בה בול בנקודה הכואבת. מהר מאוד הפכה גאוותה בטבעת האירוסין לקשה ומכבידה. ליהיא המאוהבת הודתה כי היתה מעדיפה להיכנס אל תוך הבית על תקן רווקה ושלחה יותר מרמזים לגברבר שלא עמד בפיתוי. תוך זמן קצר הפכה המקלחת של בית 'האח הגדול' למקום המפגש של השניים כשהם לא מסתירים עוד את סיפור אהבתם, או כמו שאומר לי השבוע אבירם, ה'נבגד' לצורך העניין, "והם לא נכנסו יחד למקלחת בגלל המחסור במים בכינרת"...אלא שבזה לא תמה הדרמה. הפקת ה'אח הגדול', לוכדת הרייטינג, יצרה קשר עם אבירם איי שם בלוס אנג'לס, והציעה לו לטוס ארצה רק כדי להיכנס פנימה אל תוך בית ה'אח הגדול', או כמעט, שכן מה שהוסבר מראש לאבירם כי הוא יכנס בתחילה לחדר צדדי, ורק דיירי הבית יוכלו להחליט אם יצטרף אליהם או לא. "היה לי ברור שזה לא יקרה", הוא מודה השבוע, "ובכל זאת רציתי להיכנס, להסתכל לה בעיניים, להשמיע את הצד שלי בפני הצופים. כי עם כל הכבוד, מרגע שזה היה היא ועתי, לפתע כולם שכחו שבחוץ גם ישנו אבירם. ומאחר וכל ההתרחשויות קרו מול כל המדינה, המשפחה שלי, החברים שלי, לשבת מול המסך מבלי להשמיע את הצד שלי היה לא לעניין. את מבינה, הציגו אותי כארוס שלה כשהיא נכנסה אל תוך הבית, הראו אותי על המסך...אז כן, היה פה משום החזרת האגו, הכבוד".
סיפור סוחט דמעות? בהחלט.

מלך בארבעה ימים


כצפוי, אבירם לא נכנס אל תוך בית ה'אח הגדול', אבל הספיק לסכם עניינים עם אקסיתו ועם עתי שבקושי הסתכל לו בעיניים. אלא שארבעה ימים בלבד אחרי שאבירם יצא מהפריים טיים של האח חזרה אל המציאות, הוא גילה שהמציאות שלו כבר נראית אחרת לגמרי.
אז מה, הפכת במפתיע לגיבור היום?
הוא צוחק, "זה היה ממש מצחיק לגלות מה קרה בחוץ בארבעת הימים האלו. זה היה טירוף. כשאתה בפנים אתה לא חושב בכלל על מה קורה בחוץ. אני הייתי שקוע בעניינים לשמם נכנסתי פנימה, כשיצאתי גיליתי פתאום שאני מפורסם. אנשים רצים אחרי ברחוב, מצטלמים, מבקשים חתימות. המון אנשים אומרים לי שיצאתי גבר. זה מדהים. כיף לקבל חיבוקים וחום מאנשים שאתה בכלל לא מכיר"...
אפילו תוכנית אינטרנטית בשם 'קח אותי אבירם', הוא קיבל לעידוד האגו, או כמו שנאמר- סלב בהתהוות. גם בעיריית אילת חשבו שאבירם הוא סלב מקומי וזו בדיוק היתה הסיבה שאבירם שקפץ בסוף השבוע לביקור בעיר, הוזמן לביקור בלשכת ראש העירייה, מאיר יצחק הלוי, לא לפני שזכה לקבלת פנים חמה בכל מקום בעיר אליו הגיע, "אין חוכמות, זו אחת הסיבות בגללן נשארתי בארץ כי לקבל כזה חום זה מחזק אותך. רק בארץ אפשר להתחזק מאנרגיות כאלו".
אבירם שנולד באילת, גדל והתחנך בעיר ועזב את הארץ לטובת ארצות הברית לפני כתשע שנים, זכה לפרגון מראש העירייה ששיבח אותו על התנהגותו בבית ה'אח הגדול' וציין כי הופעתו היתה ראויה ומכובדת. בתום הביקור העניק ראש העירייה לאבירם אלבום תמונות של אילת עליו כתב: "בטוחני שאלבום זה יזכיר לך נשכחות, חוויות נוסטלגיות ועכשוויות מהעיר אילת. מקווה לראותך שותף לפיתוחה ופריחתה של אילת".

"ותודה לעתי"


במוצאי שבת נפרדו חמשת הפינליסטים מבית ה'אח הגדול'. אבירם שמודה כי ברגע שיצא מהבית הוא חזר לשגרה ולא עקב כמעט אחרי ההתרחשויות, לא פספס גם הוא את פרק הסיום בו ראה איך אקסיתו יוצאת מהבית כסגנית המנצח- ג'קי. סגנית או לא, ליהיא בשמלה קצרצרה, בלונד זוהר והרבה הו הא, גנבה גם הפעם את ההצגה.
נו, אז מקום שני, מה אתה אומר?
"הכל טוב", הוא צוחק. "אני מפרגן. לי זה כבר בכלל לא משנה".
אחרי שיצאת מהבית כבר לא עקבת אחרי ההתרחשויות בו, כדי שלא יכאב?
"לא בקטע הזה אלא שכל הסיפור הזה כבר היה מאחורי. נכנסתי, ראיתי שמצידה זה הדבר האמיתי, שהבחורה נחושה בדעתה ללכת על עתי וזהו, לא הייתי צריך יותר".
מה אתה חושה עליו אחרי שפגשת בו מקרוב?
"האמת, הוא לא בן אדם. אם כבר הוא עשה את מה שעשה, לפחות הוא היה צריך ללכת על זה עד הסוף, שכן אם לא אז למה הוא הרס? בתכל'ס את יכולה לכתוב שאני היום מודה לעתי על שהראה לי מבעוד מועד את פרצופה האמיתי של הבחורה. תארי לעצמך שזה לא היה קורה שם, היא עוד היתה מאכילה אותי גם היום שהיא אוהבת אותי ואיזה מזל רק שלא התחתנו...".
עד כמה היא אכזבה אותך?
"מאוד. גיליתי פרצוף של בן אדם חדש שממש לא הכרתי, ממש כמו בסרט 'לישון עם האוייב'. מצידי זו אכזבה בלתי נסלחת. מחקתי אותה מהחיים שלי כאילו הפרק הזה שלי איתה, שש שנים של ביחד, מעולם לא היה. מה שהיא עשתה מבחינתי אינו נסלח".
מי בסופו של דבר רצית שינצח?
"הייתי בטוח שאלעד, הגמד, ייקח, אבל ברגע שהוא יצא היה ברור שזה יהיה ג'קי, כולם הימרו על זה".
יש משהו שאתה מצטער עליו?
"שלא החזרתי עד עכשיו לחנות את טבעת האירוסין".
אז מה, לא הטבעת אותה בשירותים כמו שסיפרו?
הוא צוחק, "נראה לך? הטבעת עלתה לי ששת אלפים דולר בחו"ל, קארט וחצי יהלום".
אז אולי תמכור במכירה פומבית, זה גימיק נחמד לרכוש טבעת כזו מתוקשרת...
"יאללה תפרסמי, שהטבעת למכירה, לכל המרבה במחיר"...
אגב טבעת, מה נגמר עם תוכנית האינטרנט שלך? מצאת מישהי?
"השבוע העלו את הגמר. זו היתה חוויה נחמדה מאוד וכן, יש נבחרת".
יהיה משהו רציני?
"במציאות של היום אי אפשר כבר לדעת כלום. אני מחכה לעונה הבאה של ה'אח הגדול', אשלח אותה לתוכנית ונראה מה יקרה...מה שלא יהיה, תכתבי שיש לי עדיפות לתושבות אילת"...
סגרת בארץ כבר כמעט שלושה חודשים, יש כוונות לחזור?
"תמיד יש מחשבות לחזור, עכשיו עוד יותר וכן, אני לא שולל אפשרות לחזור לאילת, למרות שהיא נראית עכשיו ממש פצפונת ביחס ללוס אנג'לס. בכל מקרה אני מתכוון לחגוג כאן את יום הולדתי וב-20 לאפריל אני טס חזרה לארצות הברית לכמה חודשים של סידורים. אחר כך כבר נראה מה יהיה".
מה המסר שלך לאומה?
"לקחת הכל בחיים בפרופורציות, להאמין שכל מה שקורה קורה לטובה, תמיד צריך לחייך ולהמשיך הלאה"...
ולסיום?
"אני אוהב את כל תושבי אילת, אין על העיר הזאת ובעזרת השם אחזור".
יאללה ביי.


בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש