פרסומת
דלג

האילתים כיכבו בשדות ים

מאת: ● 15/6/2011 09:23 ● ערב ערב 2502
בתחרות 'גביע קיסריה' הוכיחו שוב הגולשים האילתים, כי ידם על העליונה = האילתים חזרו עטורים בשלל מדליות (8 זהב, 4 כסף ו- 4 ארד) וגביעים לרוב. הגולשים אף רשמו הצלחה גדולה במבחנים לנבחרות ישראל השונות. שבעה גולשים מתוך תשעה נכללים בסגל נבחרת ישראל לנוער שתצא להשתתף בחודש הבא באליפות העולם בסן פרנסיסקו
האילתים כיכבו בשדות ים

שייטי המרכז לחינוך ימי יצאו בשבוע שעבר לתחרויות בשדות ים. התחרות המרכזית נחשבה לתחרות המבחנים האחרונה, בסדרה ארוכה של שיוטי מבחן, שהתקיימו בחודשים האחרונים, בדרך להשתייכות לנבחרת ישראל.
את התחרות בשדות ים הקדימה תחרות בת יום אחד ('אליפות הפועל'), שהיוותה תחרות הכנה.
השייטים התאמנו כל העונה לתחרות זו ויצאו במיוחד ארבעה ימים לפני התחרות, במטרה להתרגל לתנאי הים השונים מאלו שהם מורגלים אליהם באילת.
התחרות התקיימה בתנאים האופייניים לים התיכון בתקופה זו של השנה: עם רוחות חלשות וים שקט עד גלי. תחרות זו גם נחשבה לאליפות ישראל בדגם 420, מקצה בו סיימו במקום הרביעי השייטים האילתים ארגמן בל ורותם כהן.
בדגם הלייזר 4.7 סיימה יסמין יהלום את התחרות במקום החמישי, אך את המבחנים לנבחרת ישראל היא סיימה במקום השלישי, וגם היא תצא לאליפות אירופה בחודש הבא.
בדגם הגלשנים האחיד (לילדים עד גיל 13), ניצח עומר מרקמן וסיים ראשון.
בדגם האחיד בנות- ניצחה יובל חמיאס, בהקדימה את אור פוקס, אף היא מאילת.
בדגם ביק 5 מ'- סיים כפיר אזולאי במקום השני.
בדגם ביק 5 מ' בנות- ניצחה מאיה מוריס והקדימה את פז מלי, שסיימה במקום השני.
בדגם ביק 6.8 מ'- ניצח ריף מרקמן, ואילו במקום השלישי סיים אלון מולטר.
בדגם ביק 6.8 מ' בנות- ניצחה שובל רביצקי.
את המבחנים לנבחרת ישראל בנים בדגם זה ניצחו שלושת האילתים: אלון מולטר, ריף מרקמן ואופק אלימלך. שובל רביצקי סיימה ראשונה את המבחנים בקרב הבנות. החבורה תצא לאליפות העולם שתיערך ביולי בסן פרנסיסקו.
בדגם ביק 7.8 מ' (עד גיל 17)- ניצחו את התחרות: חן בן חיון, במקום הראשון, ותומר בלום סיים במקום השני בבנים.
באותה קבוצת גיל, הדר הלר סיימה ראשונה וזוהר בן חיון סיימה במקום השני בבנות.
במבחנים ניצחו חן בן חיון, תומר בלום ואיילון חבנר במקומות 1-3 בבנים בהתאמה.
הדר הלר וזוהר בן חיון סיימו במקומות הראשון והשלישי בבנות בהתאמה.
יש לציין את הדר הלר, שסיימה גם בתחרות זו במקום השלישי הכללי וגם את המבחנים כולם (אחרי חן ותומר). כולם יצאו לייצג את המרכז הימי אילת באליפות העולם שתתקיים בסן פרנסיסקו בחודש יולי.
בדגם הניל פרייד נוער - סיים עומר סופר את התחרות במקום השלישי ושני במבחנים.
נעמי כהן סיימה את התחרות במקום השני וגם שנייה במבחנים.
בנבחרת ישראל בדגמי הגלשנים לנוער שתצא לסן פרנסיסקו בחודש הבא, יככבו הגולשים האילתים. שבעה מתוך תשעת חברי הנבחרת יהיו מאילת.
נעמי כהן ועומר סופר ייצגו את המועדון האילתי באליפות העולם הסגורה לנוער, שתתקיים בחודש הבא בקרואטיה. תחרות זו נחשבת ליוקרתית במיוחד, שכן, רק משתתף אחד מכל מדינה יכול לייצג את המדינה שלו.

צוברי 16 באתר האולימפי


ובמקום אחר על פני הגלובוס באתר האולימפי באנגליה- ווימוט', התחרה המדליסט האולימפי שחר צוברי בעוד אחת מתחרויות הסבב העולמי שלו. הפעם הוא סיים במקום ה-16, אם כי לדברי מאמנו רוני מאיר, למרות המיקום, צוברי גילה יכולות משופרות בתנאי רוח. יריבו המושבע של צוברי, נמרוד משיח, סיים את התחרות במקום הרביעי. "אם מישהו חושב ששחר יכול כל הזמן לסיים ראשון, הוא טועה", אמר השבוע מאיר. בימים אלו, מתחיל צוברי את אימוניו לקראת אליפות אירופה שתתקיים בספטמבר, אליפות שתחשב כמבחן הראשון והאמיתי שלו בדרך לאולימפיאדת לונדון בשנת 2012.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש