פרסומת
דלג

יש מדליות

מאת: ● 3/8/2011 09:02 ● ערב ערב 2509
שתי בנות בגילאי שבע ושמונה מנבחרת ההתעמלות האמנותית באילת חזרו (כל אחת) עם שתי מדליות מאליפות ישראל שנערכה באשקלון
יש מדליות

תריסר בנות מהחוג להתעמלות אמנותית במתנ"ס 'קולייר' באילת יצאו לאליפות ישראל שנערכה באשקלון, אבל רק שתיים מהן חזרו עם מדליות.
ואנסה ציפישב, ילדה בת שבע מבית ספר 'היובל', זכתה בשתי מדליות: מדליית ארד, לאחר שסיימה שלישית בתרגיל חופשי ומדליית כסף, כאשר סיימה שנייה עם חישוק, ובדירוג הכללי זכתה במקום השלישי מתוך 17 מתעמלות.
איה ריקל, בת השמונה, תלמידת בית ספר 'מצפה ים', סיימה במקום השלישי בתרגיל חופשי ובמקום השני בתרגיל עם חבל. בדירוג הכללי, סיימה איה במקום הרביעי מתוך 21 בנות. שאר המשתתפות מאילת דורגו במקומות ריאליים.
זה לא פשוט עבורן", אמרה המאמנת, ליאת איסקייב, "בכל שנה, הרמה של המתעמלות עולה ובגלל זה קשה יותר. הספורט הזה מאוד התפתח ובשנים האחרונות, יש הרבה מתעמלות, אבל הבנות האילתיות עשו את המקסימום. אחרי שבע תחרויות, שבהן נטלו חלק המתעמלות האילתיות, בחודש הבא, הן ייצאו לחופשה שתימשך כחודש ימים ויחזרו להתחרות רק בחודש דצמבר, לקראת ה'עולימפיאדה', שתיערך באילת.
השנה, היתה שנה קשה במיוחד עבור המאמנת ליאת איסקייב. בנוסף לכך שהחזיקה לבדה ואימנה 70 בנות בגילאי 5-14, במסגרת החוג, היא אימנה את בנות הנבחרת. "אני מרוצה מהפעילות שגדלה, מבנות הנבחרת שהתקדמו. החוג באילת מאוד התפתח", אמרה איסקייב, "השאיפה המקצועית שלי היא שהבנות ימשיכו להצליח ויזכו במדליות".

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש