פרסומת
דלג

מסתמן: אוגוסט חלש בבתי המלון

מאת: עומר כרמון ● 11/8/2011 20:15 ● ערב ערב 2510
מנכ"ל התאחדות המלונות באילת, שבתאי שי: "חודש אוגוסט התחיל לא טוב. אני מקווה ששלושת השבועות שנותרו יצילו את המצב. בשנה שעברה, הייתה התפוסה בחודש אוגוסט 86 אחוזים. אני מאוד מקווה שנצליח לעבור השנה את ה-80 אחוזים". חודש יולי היה טוב יחסית ורשם תפוסה ממוצעת של 84 אחוזים. המלונות הפופלריים הקיץ: 'קיסר פרימייר,' 'אסטרל סי סייד' ו'דן פנורמה'
מסתמן: אוגוסט חלש בבתי המלון"חודש אוגוסט התחיל לא טוב", אומר ל'ערב ערב' מנכ"ל התאחדות המלונות באילת, שבתאי שי. "אני מקווה ששלושת השבועות שנותרו עד סוף החודש, יצילו את המצב. בשנה שעברה, הייתה התפוסה במלונות אילת בחודש אוגוסט, 86 אחוזים. אני מאוד מקווה שנצליח לעבור השנה את ה-80 אחוזים".
שי הדגיש, כי הפתיחה החלשה של חודש אוגוסט אינה מעידה על חודש יולי שהיה טוב יחסית והסתיים ב-84 אחוזי תפוסה במלונות אילת, לעומת 83 אחוזים בשנה שעברה ו-88 אחוזים לפני שנתיים. "במספר הלינות עלינו מ-700 אלף בחודש יולי בשנה שעברה ל-770 אלף בחודש יולי השנה", הוא מגלה, "כמעט כל התוספת מתבטאת בלינות של ישראלים. בחודשים ינואר-יולי השנה, ספרנו 3.6 מיליון לינות, לעומת 3.4 מיליון לינות בתקופה המקבילה אשתקד. מחצית מהעלייה נזקפת לטובת לינות תיירים. התפוסה הממוצעת בתקופה המדוברת היא 69 אחוזים, דומה מאוד לשנה שעברה".
המלונות שרשמו את התפוסה הגבוהה ביותר בחודש יולי, הם: 'קיסר פרימייר' ו'אסטרל סי סייד' – 97 אחוזים. ב'דן פנורמה' נרשמו 96 אחוזי תפוסה. ב'לאונרדו קלאב' ו'לאונרדו פלאזה' – 94 אחוזים. 'פרימה מיוזיק', 'אסטרל ויליג'', 'אסטרל נירוונה' ו'אסטרל מרינה' – 92 אחוזים. 'מג'יק פאלאס' ו'מרידיאן' – 91 אחוזים. 'מלון דן אילת' 90 אחוזים. 'רימונים' – 89 אחוזים. 'קלאב הוטל' – 86 אחוזים. 'אורכידיאה' ו'הילטון מלכת שבא' – 85 אחוזים. 'רויאל גארדן' – 80 אחוזים. 'הרודס' – 79 אחוזים. 'אגמים' ו'רויאל ביץ'' – 78 אחוזים.