פרסומת
דלג

שוב מבזבזים מים

מאת: עומר כרמון ● 19/8/2011 18:01 ● ערב ערב 2511
מה קורה במחלקת הגינון? בימים חמישי ושישי בשבוע שעבר, שוב פעלו הממטרות במשך שעות ארוכות, בשעות האסורות להשקיה לפי תקנות רשות המים. הפעם היה זה סמוך ל'מרכז להתפתחות הילד'. כמה ימים קודם לכן הופעלו הממטרות בשעות הצהרים החמות, במדשאת 'פיליפ מוריי'
שוב מבזבזים מיםהבלאגן חוגג? בימים חמישי ושישי בשבוע שעבר, שוב פעלו הממטרות במשך שעות ארוכות, בשעות האסורות להשקיה לפי תקנות רשות המים. הפעם היה זה סמוך ל'מרכז להתפתחות הילד'. רק לאחר שהודענו על ההשקיה שנמשכה יממה שלמה, תוקנה התקלה.

מעיריית אילת נמסר בתגובה: "בדיקה מול מחלקת גנים ונוף בעירייה מעלה, כי תלונה בגין נזילת המים התקבלה במוקד העירוני ביום שישי בשעה 15:00 והיא טופלה לאלתר. פיצוץ המים ארע כתוצאה מתקלה במחשב המקומי והיא טופלה כאמור, באופן מידי. אגב כך יצוין, כי המים זרמו מספר שעות בודדות עד לתיקון התקלה ובטח לא 24 שעות כפי שציינת".

ימים אחדים קודם לכן הפעילה העירייה את הממטרות בשעות החמות והאסורות להשקיה גם במאהל המחאה, הממוקם במדשאת בית 'פיליפ מוריי'. הממונה על השירותים העירוניים בעירייה, יהודה מורדי, מסר, כי הוא נתן את ההוראה להפעיל בצהרים את הממטרות, כדי לא לפגוע ביושבי המאהל. בעיריית אילת טענו: "בדיקה מול ניסים ביטון, מנהל מחלקת גנים ונוף בעירייה, מעלה כי ההשקיה לא הייתה מכוונת וכי ארעה תקלה חד פעמית בעקבות שינוי בלוח הזמנים והיא טופלה במיידית". מעדויות בשטח נמסר למערכת כי אכן הממטרות הופעלו במדשאה ויותר מפעם אחת.

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

השקיה בלתי פוסקת [צילם: עומר כרמון]

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש