פרסומת
דלג

חברת החשמל עצרה הצבת שלטי פרסום על 'דורטל סול'

מאת: עומר כרמון ● 11/10/2011 22:17 ● ערב ערב 2519
הפצע של 'דורטל סול' מסרב להגליד: מנכ"ל חכ"א, עו"ד יוסי דיין: "כיסוי חזיתות המלון התעכב בשל איסור עבודה במקום שניתן על ידי חברת חשמל, וזאת עקב קירבת אתר העבודה לקווי מתח גבוה ולעמודי שנאים". חברת החשמל: "התקיימה פגישה בין נציגי חברת החשמל לנציגי חכ"א והוסכם על מרחק תקין מבחינה בטיחותית"
חברת החשמל עצרה הצבת שלטי פרסום על 'דורטל סול'

לפני כשבעה חודשים, אישרה סגנית נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב, ורדה אלשייך, להציב שלטי פרסום על קירות המלון הנטוש והשרוף, דורטל סול', המשמש כבית להומלסים, נרקומנים ומכרסמים. השופטת ציינה, כי שלטי פרסום אלו: "ייצרו הכנסות וימזערו (לו במעט) את הנזקים, יכסו מעט מחזיתות המבנה, יסתירו את חלקו ויפחיתו מעט את המראה הבלתי מרנין שהוא יוצר בלב העיר".

לפני כחודשיים, החלה העירייה בעבודות להנחת בד סביב מבנה המלון, אולם ל'ערב ערב' נודע כי הן נעצרו, בהוראת חברת החשמל, מכיוון שבקרבת מקום עובר קו מתח גבוה, והדבר עלול לגרום לשריפה. מחברת החשמל נמסר לנו: "במסגרת עבודות עיריית אילת במלון 'דורטל סול', התקיימה פגישה בין נציגי חברת החשמל לנציגי החברה העירונית הכלכלית אילת. בפגישה הונחו נציגי החברה הכלכלית על נוהלי העבודה בקרבת קו מתח גבוה העובר בקרבת המלון. בפגישה סוכם, כי בעת העבודות לכיסוי המלון, לא יתקרבו מבצעי העבודה למרחק הקטן מ-3.25 מ' מקו החשמל. הכיסוי שיוצב סביב המלון יהיה במרחק של כחמישה מטרים מקו החשמל , מרחק תקין מבחינה בטיחותית".

מנכ"ל החברה הכלכלית לאילת (חכ"א), עו"ד יוסי דיין, אישר את הפרטים: "כיסוי חזיתות המלון התעכבו בשל איסור עבודה במקום שניתן על ידי חברת חשמל, וזאת עקב קירבת אתר העבודה לקווי מתח גבוה ולעמודי שנאים. לפני ימים אחדים ולאחר דין ודברים עם הגורמים המוסמכים בחברת החשמל ולאחר התערבותי, ראש העירייה וממלא מקומו, אישרה לנו חברת החשמל את המשך העבודות. כיסוי חזיתות המלון יושלם בימים הקרובים ולאחר מכן יוצבו גם שלטי פרסום על חזית המלון".