פרסומת
דלג

השוטרים התחפשו לדוורים ותפסו מעבדת סמים

מאת: מערכת ערב ערב ● 9/11/2011 09:00 ● ערב ערב 2064
לבית הדואר המרכזי הגיע חבילה מבריטניה שהכילה זרעי מריחואנה. בלשי היחידה, רס"ר יקיר ביטון ורס"ר יאיר כהן, התחזו לשליחי דואר וניגשו לנמען לביצוע מסירה. בדירה נמצאו שתי מעבדות שונות לגידול חומר החשוד כסם מסוג מריחואנה
השוטרים התחפשו לדוורים ותפסו מעבדת סמים

ממשטרת אילת נמסר כי מעבדה לגידול מריחואנה נחשפה ביום שלישי בשעות הערב בשכונה במרכז העיר.

המעבדה נחשפה בעקבות פעילות משותפת עם יחידת הסמים של המכס לאחר שלבית הדואר המרכזי הגיע חבילה מבריטניה שהכילה זרעי מריחואנה. עם קבלתה,ה וחלף תוכן החבילה וזרעי הסם נשלחו אל מעבדות הסמים של משטרת ישראל שם נקבע כי אכן מדובר בסם. המשך הטיפול הועבר למחלק התשאול ביחידה המרכזית ( ימ"ר ) של מרחב אילת.

בלשי היחידה, רס"ר יקיר ביטון ורס"ר יאיר כהן, התחזו לשליחי דואר וניגשו לנמען לביצוע מסירה. הנמען, תושב העיר בן 40 שציפה להגעת החבילה שמח לפתוח ל'לשליחים' את דלת הבית,חתם על טופס המסירה וקיבל את החבילה. בשלב זה הזדהו 'השליחים' כשוטרים ועצרו את הנמען. בחיפוש שנערך בביתו של החשוד בקבלת החבילה נמצאו שתי מעבדות שונות בשתי קומות הבית לגידול חומר החשוד כסם מסוג מריחואנה. המעבדות כללו אדניות, אמצעי תאורה וייבוש ומערכות השקיה ואוורור.במהלך החיפוש במקום נתפסו כ-40 שתילים צעירים ובוגרים החשודים כסם מסוג מריחואנה, סכום כסף במזומן וסמים שונים.

החשוד ובת זוגו נעצרו לחקירה בגין יבוא סמים וגידולם ביחידת התשאול של מרחב אילת וטענו כי ניסו לגדל את הסמים לצורך שימושם האישי. בתום חקירתם נעצר החשוד ונכלא. בת זוגו שוחררה בתנאים מגבילים. היום יובא החשוד לבימ"ש השלום בעיר לשם הארכת מעצרו.

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

רס"ר יקיר ביטון ורס"ר יאיר כהן, עם ציוד המעבדה והשתילים