פרסומת
דלג

מתן בן סימון נהרג במלון 'מרידיאן’

מאת: עומר כרמון ● 17/11/2011 17:29 ● ערב ערב 2524
צעיר בן 18 שהתארח במלון 'מרידיאן' בעיר נהרג ביום שלישי לאחר שפרגולה קרסה על ראשו. דובר מרחב אילת במשטרה: "חתיכה מעמוד הפרגולה נוסרה ונשלחה למעבדה כדי לבדוק את עמידות החומר ורמת התחזוקה". "אין כל עדות חד משמעית לכך שאחד הצעירים נתלה על הפרגולה". "כל הסוויטות הסמוכות נסגרו”
מתן בן סימון נהרג במלון 'מרידיאן’מתן בן סימון, בן 18 מקרית מלאכי, נהרג ביום שלישי בצהריים במלון 'מרידיאן' לאחר שפרגולת מתכת כבדה התמוטטה עליו. דובר מרחב אילת במשטרת ישראל, פקד ליאור בן סימון, מסר ל'ערב ערב', כי חקירת האירוע נמשכת, בשיתוף פעולה מלא של הנהלת המלון: "אנו בודקים מספר כיוונים", הוא אמר.

"ראשית, ההיבט הטכני של אותו עמוד פרגולה שקרס. חתיכה מהעמוד נוסרה ונשלחה למעבדה כדי לבדוק את עמידות החומר ורמת התחזוקה. זה ייקח זמן. במקביל, התקבלה החלטה לסגור את הסוויטות הסמוכות שיש בהן את אותה הפרגולה. אנחנו עדיין בשלבי גביית עדויות. יש הרבה מאוד עדים שלא ראו את האירוע, אלא רק את התוצאה שלו. עברנו על תיעוד מצלמות האבטחה. לא רואים שם את קריסת הפרגולה, כי היא הייתה מוסתרת בעצים. אבל רואים את הצעירים לפני ואחרי התאונה. הם שתו אלכוהול וזה בסדר, מותר להם – הם מעל לגיל 18. אין כל עדות חד משמעית לכך שאחד הצעירים נתלה על הפרגולה. היה אדם שאמר לטלוויזיה שהוא ראה זאת. זימנו אותו לעדות, ובחקירה הוא אמר דברים מעט שונים. בכל מקרה, גם אם מישהו מהם נתלה על פרגולה, היא לא הייתה אמורה לקרוס בגלל זה. אנחנו בודקים רק אם מדובר בגורם מאיץ. הנהלת המלון הגיעה למקום יחד עם יועצי הבטיחות שלהם. הוצגו בפנינו תוכניות המלון. החקירה נמשכת".

תמונת כתבה