פרסומת
דלג

וידיאו ותמונות: 'פארק הקרח' ייפתח ב-29 בפברואר

מאת: עומר כרמון ● 18/11/2011 01:49 ● ערב ערב 2064
לאחר שלא עמדו בתאריכי היעד הקודמים, משוכנעים הפעם מנהלי 'פארק הקרח' כי בעוד כשלושה וחצי חודשים תיפתח אטרקציית הענק. מנכ"ל חברת 'פרומול', עופר שחטר: "כמעט כל שטחי המסחר במתחם הושכרו, ונותרו 5 חנויות אחרונות. ב'פארק הקרח' יהיו 'שוק אוריינטלי' שיזכיר את הטיילת של אילת. 'איגלו', שיירד בו שלג כל הזמן, משטח החלקה על הקרח בגודל אולימפי תקני, סרטי קולנוע רב חושי ו-1,000 מטרים של לונה פארק שבהם המתקנים הכי מתקדמים בעולם. מנהל הפרויקט, חיים כהן-אכד: "בכל שעתיים יתקיים מופע של אמנים שיתעופפו באוויר ויחליקו על הקרח"
וידיאו ותמונות: 'פארק הקרח' ייפתח ב-29 בפברוארבסיור לעיתונאים ולאנשי עסקים שקיים השבוע מנכ"ל חברת 'פרומול', עופר שחטר, המשווקת את שטחי המסחר ב'פארק הקרח', הוא הבטיח כי האטרקציה תיפתח ב-29 בפברואר 2012. כזכור, בחודש יוני השנה הבטיח שחטר ל'ערב ערב' כי המתחם ייפתח ב-11.11.11. קודם לכן דובר על פסח 2011.

במהלך הסיור טען שחטר, כי כמעט כל שטחי המסחר במתחם הושכרו, ונותרו 5 חנויות אחרונות. "ב'פארק הקרח' יהיו מוקדי אטרקציות מאוד משמעותיים שימלאו את הזמן הפנוי של התיירים באילת", הוא הדגיש: "'שוק אוריינטלי' שיזכיר את הטיילת של אילת. 'איגלו', שיירד בו שלג כל הזמן, משטח החלקה על הקרח בגודל אולימפי תקני, שלגביו סגרנו עם משרד החינוך ועיריית אילת, כי כל בתי הספר בעיר יגיעו לכאן לשיעורי החלקה על הקרח, סרטי קולנוע רב חושי שיוקרנו על גג חדרי ההלבשה, ואלף מטרים של לונה פארק שבהם המתקנים הכי מתקדמים בעולם".

יהיו לנו כאן 1,800 מטרים של חנייה", הוסיף שחטר. "תקרת העץ שבנינו היא הגדולה מסוגה בעולם: 108 מטרים מצד צד, 32 מטרים גובה. זה פרויקט שמשנה את אילת. נביא תיירים מטאבה ומעקבה". לדבריו, מי שיבקש להחליק על הקרח, יוכש לרכוש יחידת זמן בת כ-20 דקות עד שעה, (תלוי בעונת השנה), שמחירה יעמוד על 19 שקלים. כזכור, הבעלים של 'פארק הקרח', נסים יניב, הבטיח בעבר ל'ערב ערב', כי המחיר לאילתים יעמוד על 9 שקלים בלבד.

אתר סקי על גג המלון


כפי שחשפנו לפני מספר חודשים, מתכנן נסים יניב לבנות מלון בן 11 קומות מעל חלקו הדרומי של 'פארק הקרח'. המלון ייבנה בשלבים ויכיל 250 סוויטות, שיפנו כולן אל הים. עופר שחטר אמר השבוע, כי בהקמת 'פארק הקרח' הושקעו 100 מיליון שקלים ובהקמת המלון, 'ארמון הקרח', יושקעו 100 מיליון דולרים נוספים.

מנהל פרויקט 'פארק הקרח', חיים כהן-אכד, אמר במהלך הסיור: "כל 50 סוויטות במלון החדש ייבנו בסגנון אתני שונה. יהיה כאן ספא יוקרתי וחדשני. טרקלין עסקים ובריכת שחייה שפתוחה לים. על גג המלון יוקם אתר סקי סינטטי. ב'פארק הקרח' יתקיים בכל שעתיים מופע של אמנים שהבאנו ממזרח אירופה, שיתעופפו באוויר ויחליקו על הקרח. זאת תהיה חוויה לכל המשפחה. נארח פה גם תערוכות וירידים. סוכנים זרים כבר פנו אלינו בבקשה לקיים כאן מופעים".

בסיור בשנה שעברה בלט בין אנשי העסקים, מנכ"ל העירייה לשעבר, אבי כהן. השבוע נראו במקום חבר מועצת העיר, חיים אל על ויו"ר המועצה הדתית, חביב חזיזה.

כזכור, גם החברה לפיתוח חוף אילת (חפח"א), שותפה בפיתוח האטרקציה החדשה. בחודשים הקרובים היא תקים סביב 'פארק הקרח', 12 אלף מ"ר של טיילת ומדרכות מוארות, חלקן מוצללות. כמו כן, ייבנו גשר להולכי רגל, ושני מעגלי תנועה חדשים: בצומת הרחובות קאמפן ופיסטיאני, ובסוף רחוב קאמן, סמוך לכניסה המערבית ל'פארק הקרח'. בנוסף, יפותחו 7,000 מ"ר של גינון ו- 5,200 מ"ר של חנייה ציבורית.

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

צילם: עומר כרמון

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש