פרסומת
דלג

רשת 'פתאל' שוקלת להיפרד מ'קלאב מד'

מאת: עומר כרמון ● 15/12/2011 20:38 ● ערב ערב 2528
האם מלון 'קלאב מד – קוראל ביץ'' ימותג בקרוב תחת שם חדש?. תקופת הזיכיון של רשת 'פתאל' עם 'קלאב מד' תסתיים בחודש אפריל, והמו"מ בין הצדדים נקלע לקשיים. פתאל: "קיימים נושאים מסחריים שנמצאים על הפרק ובהם גם עלות לא קטנה של זיכיון, שנעה בין 6-10 מיליוני שקלים בשנה - סכום לא פעוט, שבתקופה של מיתון כלכלי ראוי לקחת אותו בחשבון". לפי הערכות, מותג 'קלאב מד' עשוי לעבור למלון 'הנסיכה' של 'ישרוטל'
רשת 'פתאל' שוקלת להיפרד מ'קלאב מד'רשת 'פתאל' שוקלת להיפרד ממותג 'קלאב מד' ולמתג מחדש את מלון 'קוראל ביץ'' בניהולה, כאחד ממלונות 'מג'יק' או 'הרודס'. בחודש אפריל, אמורה להסתיים תקופת הזיכיון של מלון 'קוראל ביץ'' עם רשת 'קלאב מד' העולמית, והמו"מ בין הצדדים על הארכת הזיכיון נקלע לקשיים. מרשת 'פתאל' נמסר השבוע ל'ערב ערב': "קיימים כאן נושאים מסחריים שנמצאים על הפרק ובהם גם עלות לא קטנה של זיכיון, שנעה בין 6-10 מיליוני שקלים בשנה - סכום לא פעוט, שבתקופה של מיתון כלכלי ראוי לקחת אותו בחשבון. 'פתאל' והאחים עופר, בעלי הנכס, מאד מאמינים במלון ועומדים להיכנס בחודשים ינואר-פברואר לשיפוץ גדול שיימשך כחודשיים וישביח עוד יותר את המלון. 'קלאב מד קורל ביץ'' נהפך בשבע שנות פעילותו תחת ניהולה של חברת 'פתאל' למלון בעל התפוסה הגבוהה ביותר באילת. לקראת סיום הסכם ההתקשרות עם חברת 'קלאב מד', בוחנים שני הצדדים את כדאיות המשכתו לשנים הבאות".

כזכור, לפני כשנה, פתחה רשת 'קלאב מד' העולמית מלון נוסף של הרשת. הוא הוקם בטאבה, ק"מ ספורים ממקבילו הישראלי. ברשת 'פתאל' טענו אז וגם היום, כי לפתיחת המלון בטאבה אין השפעה על פעילות המלון האילתי שימשיך למשוך אליו תיירים יהודים.

'קלאב מד – הנסיכה'?


לפי דיווחים בכלי התקשורת, נציגי מועדון הנופש הבינלאומי, 'קלאב מד' ביקרו לאחרונה בישראל ובדקו את האפשרות להעביר את הזיכיון לבתי מלון נוספים. אחת האופציות הנשקלות היא העברת המותג למלון 'הנסיכה'. מרשת 'ישרוטל', המנהלת את מלון 'הנסיכה', נמסר בתגובה: "'ישרוטל' הינה חברה ציבורית ובשל כך אינה מגיבה בנושאים מסחריים ונושאי משא ומתן שמתקיים או שאינו מתקיים. במידה ותתקיים עסקה כלשהי, נעדכן בהתאם".

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש