פרסומת
דלג

הכי 'ישרו שף'

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● 20/12/2011 21:54 ● ערב ערב 2529
אברהם שי מיערות הכרמל, הוא הזוכה הגדול של תחרות ישרו שף של חברת מלונות 'ישרוטל' שהתקיימה באילת. 31 טבחים מ-15 מלונות הרשת התחרו ביניהם על התואר הנחשק - ה'ישרו שף הבא'. תנו כבוד
הכי 'ישרו שף'אחרי ההצלחה הגדולה של תוכניות הבישול הטלוויזיוניות הגו ברשת מלונות 'ישרוטל' את התחרות המקורית שעיקרה- סימונו של השף המיועד הבא ברשת. וכשמדובר באחת מרשתות המלונות הגדולה בארץ אין פלא שכל 31 המתחרים שלקחו חלק בתחרות התייחסו אליה במלוא הרצינות.
ברשת 'ישרוטל' הבינו זה מכבר (ראה ערך תחרות הבריסטה לבחירתו של מכין הקפה הטוב ברשת), כי כשעושים את זה בדרך של תחרות כולם יוצאים מרוצים. כך היה גם הפעם כמו שהסביר שלומי טחן, סמנכ"ל תפעול 'ישרוטל': "את התחרות יזמנו כדי לאפשר לטבחים ברשת, שהינם טבחים מהשורה שאינם בדרגת שף או סו-שף, להיחשף ולהביע את יכולות הבישול שלהם, אותה אין להם אפשרות לבוא לביטוי ביומיום".

תמונת כתבה


וב'ישרוטל' כמו ב'ישרוטל' כשעושים, עושים הכי טוב. שלבי התחרות השונים נפרשו על פני חודשיים והתקיימו במטבחי הקמפוס של אוניברסיטת 'בן גוריון' באילת. 31 טבחים מ-15 מלונות הרשת הפרוסים בארץ לקחו חלק בשלב הראשון. לחצי הגמר עלו 10 מועמדים ולגמר שהתקיים בשבוע שעבר הגיעו שישה פינליסטים, ארבעה מהם ממלונות הרשת באילת. בשלב הגמר החגיגי והיוקרתי השתתפו בצוות השופטים גם השפים הנחשבים מאיר אדוני ואבי שטייניץ. אלו הצטרפו לשופטי התחרות שלא נימנים על סגל אנשי המקצוע של הרשת, על מנת לשמור על הניטראליות הנדרשת. לאחר שהפינליסטים עמדו בכל תנאי התחרות, הכריעו השופטים. את התואר הנכסף- ה'ישרו שף הבא' קטף אברהם שי מ'יערות הכרמל', אחוזת הבריאות והספא של הרשת. במקום השני זכתה ניקול בולנג'ה ממלון 'בראשית' במצפה רמון, במקום השלישי - גיל חן מ'ישרוטל המלך שלמה', מקום רביעי - עידן יאן ליברמן ממלון 'רויאל ביץ'', מקום חמישי - אוראל ביטון ממלון 'ישרוטל אגמים' ובמקום השישי - עמיאל שרפהין ממלון 'רויאל ביץ''.
ואם שאלתם את עצמכם באיזה פרס זכה המנצח, תרשמו לפניכם - מלבד הכבוד והיוקרה זכה אברהם שי בסיור השתלמות קולינרי בחו"ל.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש