פרסומת
דלג

ליגת השביעיות- יצאו לדרך-המחזור הראשון

מאת: ● 20/12/2011 22:29 ● ערב ערב 2529
אחרי הצלחת ליגת השביעיות בשנה שעברה, יצאה בשבוע שעבר לדרך ליגת השביעיות לשנה הנוכחית. 10 קבוצות, 160 שחקנים והרבה אדרנלין שמתפרץ על המגרש. אם לא הייתם, כדאי שתעקבו. החל מהשבוע סיקור צמוד ב'מה נשמע'
ליגת השביעיות- יצאו לדרך-המחזור הראשון

גם השנה תנסה קבוצת נגב, אלופת השנה שעברה לשמור על תואר האליפות. השנה תנסה מחזיקת הגביע של השנה שעברה, קבוצת מוסך א.צ. להוות לה יריב בליגה, כי ממפעל הגביע המוסך כבר הספיקה לעוף. עוד מאותתות בשלב זה על רצון להיות בצמרת, קבוצות וולדמן, רויאל סיטי וישרוטל, אבל משחק אחד וראשון בליגה ארוכה הוא רמז, לעיתים מוטעה, על הבאות. נכון להיום ימי הפעילות של הליגה: שלישי ומוצאי שבת, אך כבר לאחר סיום הכשרת הדשא והזרעתו במגרש בית הספר 'רבין', תחזור ליגת השביעיות 'הביתה' ותפעל בימים ראשון- שלישי ברצף.
סקירת המחזור הראשון
ארקיע- פטקום 3-1
משחק פתיחת העונה בין פטקום המחוזקת לבין ארקיע, הסתיים בתוצאה 1-3 לטובת פטקום. את השערים הבקיעו שלושת שחקני הרכש: דודו לוגסי, אמנון יעקובוביץ’ וסימון וירטוזונסקי.
השער לארקיע- אביב יצחקי.

ישרוטל-קאזה דו ברזיל 2-9


תוצאה אסטרונומית לטובת ישרוטל אשר שינתה את פניה ללא היכר. כמעט כל שחקני קבוצת ישרוטל חדשים. בעמדת השוער המשיך להציג יכולת נאה אבי רוס הוותיק.
השערים לטובת ישרוטל: חמישייה של החלוץ אסטבן, 2 שערים של רון יהודה, נוי- 1, מאור- 1
לקאזה דו ברזיל הזקוקים לחיזוק דחוף הבקיעו: מישל אטיאס ויקיר בוזגלו שער אחד כל אחד.

ולדמן- מוסך א.צ. 5-4


משחק הצמרת הבטיח ואף קיים כאשר במהלך המשחק חזינו במהפכים של הקבוצות.
מחצית המשחק הסתיימה בתוצאה 1-1 משערים של עידן אלעזר לטובת המוסך. אמיר חלאיילה, שחקנה בעונה שעברה של המוסך הבקיע מולם את שער השוויון. המחצית השנייה נפתחה בסערה מצידה של קבוצת ולדמן אשר עלתה ליתרון של 1-3 משערים של אריאל יצחקי ומאור עמר. מוסך א.צ. בניצוחו של דימה הופכים את הקערה עם שני שערים של דימי דירצו ואחד של עידן אלעזר, אלו מעלים את המוסך ל- 4-3 אבל ולדמן לא נשברים ומשיגים שוויון שוב מרגליו של אמיר חלאיילה. גל גניסלב בשער טיפוסי מצליח להשיג הכרעה 5-4. למוסך.

עייט בטחון- נגב אילת 5-1


משחקה הראשון של אלופת העונה שעברה, נגב, מול הקבוצה החדשה עייט בטחון לא התעלה לרמה גבוהה. המשחק הסתיים בתוצאה 5-1 לטובת נגב כאשר רונן שחרור הוותיק והטוב מבקיע בקלילות 3 שערים. השלים את המלאכה לנגב דולב בן אבו עם צמד.
לעייט הבקיע אביב סרנגה- שער אחד.

רויאל סיטי- קונקט 2-4


שחקני רויאל סיטי הנמרצים פתחו את המשחק בסערה והוליכו 0-2 במהלך המחצית הראשונה משערים של שי ז'ורנו ושער של עידן אזולאי. המחצית השנייה לא בישרה טובות לקונקט כאשר שי ועידן מבקיעים שוב שער כל אחד ומעלים את קבוצתם ליתרון 0-4. קונקט במאמץ אחרון מצליחים לצמצם ל 2-4 משערים של רועי זקן- 1 ושער של יוסי גואטה אך ללא הועיל. בסיום 2-4 לטובת רויאל סיטי.

נעים להכיר: קבוצת עייט/פיצה דל פיירו


מאמן:צ'רלי סמילה
רכז: נתי סמילה
שחקנים: נתי סמילה, גיא אליהו, מוטי אליהו, יואב טוקר, משה גוזלן, אופיר בוסקילה,עוז ישראל, דודו דהאן, דקל לזימי, מיקי אסייג, אריק לב, חגי אלאל, אפי רובין, אביב סרנגה, איוון מנדוזה.
על הקבוצה: קבוצת עייט התאחדה עם קבוצת דל פיירו על מנת לחזק את הקבוצה השנה ולהביא אותה למקום גבוה. הקבוצה מבוססת על הרבה שחקנים חדשים שלא שיחקו על דשא, אבל מביאים למגרש התלהבות. בעלי הקבוצה מצפים בעונתם הראשונה לסיים במרכז טבלה ומעלה.
מלך השערים:
מקום 1- אסטבן קורנל- קבוצת ישרוטל- 5 שערים
מקום 2- רונן שחרור, נגב- 3 שערים
מקום 3- רון יהודה, ישרוטל- 2 שערים
מקום 4- עידן אלעזר, מוסך א.צ- 2 שערים
מקום 5- עידן אזולאי (הגדול), רויאל סיטי- 2 שערים

משחקי המחזור השני-


שבת (24-12-11)- בשעה 19:00 נגב אילת נגד רויאל סיטי
שבת (24-12-11), שעה 20:00- קאזה דה ברזיל נגד נתן ולדמן
שבת (24-12-11), שעה 21:00 מוסך א.צ נגד עייט ביטחון

היכונו לגביע


זה יקרה בחודש פברואר ביום אילת, במסגרת הטורניר המסורתי לזכרו של בוגי הגדול ז"ל- גמר גביע השביעיות. בגמר יפגשו קבוצות נגב וולדמן. תתכוננו. מוקדמות

קאזה דו ברזיל – ארקיע 2-1
במשחק חלש ביותר הצליחו ארקיע להתעלות ולנצח 2-1. את השערים לארקיע הבקיעו: גילי אלביליה ואביב יצחקי. לקאזה דו ברזיל הבקיע מישל אטיאס. משחק הגביע הבא של קאזה מול עייט בטחון.

פטקום מוסך א.צ. 3-0
מחזיקת הגביע לא התקשתה לנצח ולהעפיל לשלב הבא מול אלופת העונה שעברה נגב אילת. בדקה השלישית גל גניסלב מזכיר לנו כי לא שכח את מלאכת ההבקעה ומעלה את המוסך ליתרון אשר נשמר עד תום המחצית. עם תחילת המחצית השנייה שי ברק מעלה את המוסך ליתרון נוסף 2-0, כפיר כלרו משלים את מלאכת ההבקעה ל- 3-0 .

קונקט- ולדמן 6-1
קבוצת ולדמן הפתיעה את קונקט עם שחקנים צעירים ושאפתניים בעלי שליטה טובה ובעיטה מרחוק.
אמיר חלאיילה שהצטרף העונה לולדמן מבקיע את הראשון לאחר מתפרצת מהירה. בהמשך הבקיעו אבירם לוי ואריאל יצחקי. 3-0 במחצית.
ולדמן לא עוצרים ועם פתיחת המחצית השנייה מבקיעים לולדמן שני שערים מהירים 5-0. לירן שחרור רק מצמק את הגלולה המרה 5-1. מהראן עלי מבקיע את השישי ומבטיח לקבוצת ולדמן המשך משחקים במסגרת הגביע.

חצי הגמר


ישרוטל – נגב אילת: 2-1
במשחק מותח ומעניין גברה נגב אילת על ישרוטל החזקה בתוצאה של 2:1 כאשר במשחק עצמו שלטה נגב אילת ללא עוררין אך לא הבקיע שערים. נגב הובלו 1:0 משער של רונן שחרור נגב אילת המשיכו להחמיץ הרבה ומי שלא מבקיע מקבל,ישרוטל באחת ההתקפות הבודדות הבקיעו גול מרגליו של אסטבן קורנל והמחצית הסתיימה ב 1:1
במחצית השנייה נרשם אותו תסריט עם הרבה החמצות של נגב רק גול לקראת דקות הסיום של רונן שחרור קבעה את התוצאה של 2:1 קשה.

ולדמן – עייט:1-4
אין ספק שאחת הקבוצות שהולכת את הטון השנה היא קבוצת ולדמן שללא קושי ניצחו את עייט בכיכובו של אמיר חלאיילה.
ולדמן אחת הקבוצות המסודרות בליגה מחכה לנגב בגמר.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש