פרסומת
דלג

שובו של הדבוש

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● ● ערב ערב 2117
חודשיים אחרי שהועזב משורות א.ס. אילת, בעיקר בגלל שלא סיפק את הסחורה, כמו שטען המאמן חג'ג, הוחזר אבי דבוש (בן 23 וחצי) לקבוצה. ואם להאמין להבטחות שלו, זה עוד ישתלם לאילת.
שובו של הדבוש

כגודל הציפיות מהחלוץ אבי דבוש, כך היתה האכזבה ממנו. שבוע אחרי המשחק של אילת נגד רמלה, קבוצתו של דבוש בתחילת העונה, הועבר דבוש לאילת. במשחקו הראשון במדי אילת נגד שורות, הבקיע דבוש צמד והקפיץ את הציפיות ממנו לשמיים. אלא שאחר כך הגיעו עוד 5 משחקים, בהם דבוש לא נראה ולא נשמע וכמובן גם לא הבקיע. מכאן ועד להעזבתו על ידי המאמן חג'ג, היתה הדרך קצרה. דבוש לא ויתר והשתלח במאמן בתקשורת המקומית. אז נדמה היה שדבוש שרף לעצמו את כל האפשרויות לחזור לקבוצה, אלא שלחצים של השחקנים על ההנהלה והתנצלויות המשיכו להגיע מהשחקן, וגרמו להנהלה לחשוב פעם נוספת. בהעדר חלוץ אחר על הפרק, הוחזר דבוש בשבוע שעבר לאילת. הוחזר אך לא שותף בשבת, בטענה של המאמן חג'ג כי דבוש עדין לא בכושר.

תמונת כתבה
דבוש, מקבל הזדמנות שניה.


מה עשית בתקופה הזו?
,לא הרבה ממש. נשארתי באילת אבל לא הצלחתי למצוא עבודה, עד היום אני עדיין מחפש עבודה".

היית בקשר עם השחקנים?
"לאורך כל התקופה. כשאילת לא ניצחה זה צבט בי, כאילו אני עדיין חלק מהקבוצה".

מה הבעיה של הקבוצה לדעתך?
"אנחנו משום מה נלחצים במשחקי הבית. אולי זה הקהל, אולי זו הידיעה שמצפים מאתנו לניצחונות בבית. מה שבטוח, שכאן אנחנו לא משחקים את המשחק שאנחנו יודעים. לעומת זאת בחוץ, בלי הלחץ של הקהל, אנחנו משחקים משוחררים כמו שאנחנו יודעים וזה מצליח".

כשהגעת היו הרבה ציפיות ממך, מה קרה לך?
"תאמיני לי אני לא יודע. אולי בגלל שיש לי הרבה מחשבות בראש. את יודעת, מצד אחד אני לא מצליח למצוא עבודה, מצד שני התחלתי טיפולים בשיניים, כשאתה רק מוציא ולא מכניס, לא קל להסתדר. כשהראש שלך לא נמצא במשחק קשה לעשות דברים חיוביים".

איך זה שהסכימו להחזיר אותך?
"הודיתי בטעות שלי. יישרתי קו מול ההנהלה והמאמן. התנצלתי בפני השחקנים. אני מבין את המאמן, הוא ציפה ממני ליותר ובצדק, כי אני מסוגל ליותר. אני מאמין שעכשיו אילת לא תצטער על שהחזירו אותי".

תצליח להשתלט על עצמך?
"ההתנהגות שלי לא היתה הבעיה, כמו היכולת החלשה שהצגתי. אחר כך כשהעזיבו אותי, פתחתי את הפה בתקשורת, בדיעבד זו היתה שטות, דיברתי יותר מדי כאילו אין מחר, סגרתי את כל הדלתות בלי לחשוב בהיגיון. למזלי הסכימו בסופו של דבר לתת לי הזדמנות נוספת ואני מתכוון לקחת אותה בשתי הידיים".

אז מה יתן לנו דבוש?
"אילת מבחינתה מקבל שחקן חדש, דבוש אחר, יותר משקיע ויותר רוצה. עכשיו יש לי הרבה יותר רצון להוכיח. אנשים יודעים מה אני שווה, הגיע הזמן לממש את זה".