פרסומת
דלג

2 מועדונים נסגרו בגלל אלימות ביום העצמאות

מאת: מערכת ערב ערב ● 28/4/2012 18:57 ● ערב ערב 2064
קצין אג"מ, שיטור וקהילה, רפ"ק טירן יהוד, הורה לסגור שני מועדונים בעיר עד יום ראשון. הוא נימק את החלטתו בחשש לסכנה לשלום הציבור, בעקבות קטטות שאירעו בהם בערב יום העצמאות במהלכן הותקפו מבלים שאף נזקקו לטיפול רפואי. מפקד מרחב אילת,נצ"מ רון גרטנר ציין תימשך כי מדיניותו המחמירה כנגד אירועי אלימות במועדונים
2 מועדונים נסגרו בגלל אלימות ביום העצמאות

קצין אג"מ, שיטור וקהילה, רפ"ק טירן יהוד, הורה לסגור שני מועדונים בעיר עד יום א' 29.4.12. הוא נימק את החלטתו בחשש לסכנה לשלום הציבור, בעקבות קטטות שאירעו בהם בערב יום העצמאות במהלכן הותקפו מבלים שאף נזקקו לטיפול רפואי.

בערב יום עצמאות אירע מקרה אלימות במועדון באזור בתי המלון בעיר, במקום פרצה קטטה במהלכה הושלכו כיסאות וכוסות שגרמו לפציעתו של מבלה במקום שנזקק לטיפול רפואי

במקרה נוסף שאירע בערב יום העצמאות, התלונן מבלה כי הותקף על ידי מספר צעירים במועדון במרכז התיירות בעיר. המבלה נזקק אף הוא לטיפול רפואי.
בעקבות שני האירועים נפתחה חקירה במשטרת מרחב אילת ו הוחלט על סגירתם של המועדונים למשך שלושה ימים עד לתיקון הליקויים הבטיחותיים ועמידה בתנאי האבטחה בהם.

מפקד מרחב אילת,נצ"מ רון גרטנר ציין כי תימשך מדיניותו המחמירה כנגד אירועי אלימות במועדונים. נצ"מ גרטנר הוסיף ואמר כי "משטרת מרחב אילת רואה בחומרה רבה אירועים מסוג זה, נעשה הכול על מנת לפעול כנגד מקרי האלימות במועדונים באילת. לא ייתכן שאנשים יגיעו למועדון כדי לבלות ויסיימו את הערב כשהם פצועים".