פרסומת
דלג

שריפה גדולה באזור התעשייה 'שחורת'

מאת: עומר כרמון ● 2/5/2012 23:48 ● ערב ערב 2064
במשך שש שעות עמלו לוחמי האש של תחנת אילת, על כיבוי שריפה גדולה שפרצה בתחנת המיחזור באזור התעשייה 'שחורת'. ענן עשן שחור כיסה את שמי קיבוץ אילות והגיע עד שדה התעופה. סגן מפקד תחנת כיבוי אש אילת, רשף ציון עדרי: "היה שם מטען אש גדול מאוד, כמה טונות טובות של פלסטיק, קרטונים, בקבוקים ופחיות"
שריפה גדולה באזור התעשייה 'שחורת'


לצפייה בסרטון לחצו על כפתור ||

במשך שש שעות עמלו השבוע לוחמי האש של תחנת אילת, על כיבוי שריפה גדולה שפרצה בתחנת המיחזור באזור התעשייה 'שחורת'. ענן עשן שחור כיסה את שמי קיבוץ אילות והגיע עד שדה התעופה.

סגן מפקד תחנת כיבוי אש אילת, רשף ציון עדרי, אמר ל'ערב ערב': "3 רכבים יצאו למקום עם כל הצוותים. כשהגענו לשם, מצאנו שתחנת המיחזור עולה באש. היה שם מטען אש גדול מאוד, כמה טונות טובות של פלסטיק, קרטונים, בקבוקים ופחיות. בשלב הראשון ביצענו מניעת התפשטות לבניין סמוך שיש בו מחסן צבעים וחומרים דליקים. הזעקנו כוחות נוספים מהבית, בסך הכל עבדו במקום 20 כבאים. שבעה רכבי כיבוי ומתנדבים. הושגה שליטה על האש לאחר ארבע שעות, ויכלנו לעזוב את המקום רק לאחר שש שעות".

בעיית לחץ במים באזור התעשייה פגעה בפעולות הכיבוי?
"יש באזור התעשייה בעיות עם עסקים אחרים. אבל לעסק הזה יש רישיון והיו לנו מספיק מים".

שאלנו את מנכ"ל החברה הכלכלית של עיריית אילת (חכ"א) האם חלה התקדמות במאמצים לפתור את בעיית לחצי המים באזור התעשייה שחורת? הוא לא ענה לשאלותינו.

צילם: יהודה בן יתח


תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

צילם: יהודה בן יתח