פרסומת
דלג

המשטרה: לתקן סככות בחוף הדרומי

מאת: עומר כרמון ● 3/5/2012 14:53 ● ערב ערב 2548
עובד תחזוקה של עיריית אילת נפצע באורח בינוני לאחר שסככת צל קרסה עליו הוא מאושפז בבית החולים עם שבר בחוליות בגב ופגיעות חיצוניות.המשטרה הורתה לא לאפשר שהות נופשים באזור התאונה, עד שסככות הצל בחוף יפורקו ויתוקנו. תושב אילת נפצע באורח קשה בעת שעבד בטיפול בארון חשמל במחצבה. משרד העבודה והרווחה חוקר
המשטרה: לתקן סככות בחוף הדרומי

לצפייה בסרטון לחצו על כפתור ||

עובד תחזוקה של עיריית אילת נפצע השבוע באורח בינוני לאחר שסככת צל קרסה עליו בחוף הים - בין שובר הגלים של חוף 'תור ים' לגדר הדרומית של נמל קצא"א (מול חוות ה'טקסס ראנץ'' בנחל שלמה). מאחר ובחוף קיימות עוד מספר סככות דומות לזו שקרסה, הוחלט במשטרה, בהתייעצות עם גורמי הנדסה בעירייה, לא לאפשר שהות נופשים באזור סככות הצל בחוף, עד לפירוקן ותיקונן.

בביקור שערכנו במקום התאונה, מצאנו כי חלק מסככות הצל בחוף אינן יציבות ועלולות להוות סכנה. הסולם עליו עמד עובד העירייה שנפצע הנו קצר למדי, ולכאורה לא איפשר לו לבצע את עבודתו בצורה תקינה. ממשטרת אילת נמסר, כי חקירת התאונה מנוהלת על ידי משרד העבודה והרווחה. בתום החקירה, יועברו הממצאים למשטרת ישראל ועל פיהם יוחלט על המשך הטיפול.

"עובד טוב ומסור"


דוברת בית החולים 'יוספטל', נעמי יצחק הלוי, מסרה ל'ערב ערב', כי "העובד מאושפז במחלקה האורתופדית ומצבו טוב". יו"ר ועד עובדי העירייה, משה אזולאי, אמר: "העובד יצא לטפל בסככת צל בחוף הדרומי ומסיבות שנמצאות בבדיקה, הסככה קרסה עליו. הוא מאושפז בבית החולים עם שבר בחוליות בגב ופגיעות חיצוניות. מדובר בעובד טוב ומסור שעושה את עבודתו על הצד הטוב ביותר. כולנו מאחלים לו החלמה מהירה".

העירייה:"תאונת עבודה מצערת"


שאלנו את העירייה מתי הוצבו סככות הצל בחוף? מתי הן נבדקו לאחרונה? האם ננקטו כל אמצעי הזהירות במהלך העבודות לתיקון הסככה? בתגובה נמסר: "מדובר בתאונת עבודה מצערת, אשר נמצאת בחקירת משרד העבודה והרווחה. אנו מאחלים לעובד בריאות מלאה ורפואה שלמה".