פרסומת
דלג

'ערב ערב' עוקב - ראש העיר הורה - בדיקה מקיפה נגד הגננת

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● ● ערב ערב 2117
חודשיים אחרי שפרסמנו בלעדית ב'ערב ערב' את פרשיית גננת הסבב בגן 'ארגמן' והעלינו את דרישת הורי הגן להפסיק את עבודתה, נפגשו לאחרונה הורי הגן עם ראש העיר מאיר יצחק הלוי, שלא נותר אדיש לפרשה.

קרוב לחודשיים מנסים הורים לילדים בגן 'ארגמן' להילחם בטחנות הרוח. אלא שדרישתם של ההורים להפסיק את עבודתה של גננת הסבב שהועברה לגן, נתקלה בדלתות חסומות. ההורים שגילו כי הגננת הועברה לגן 'ארגמן' לאחר שלא תפקדה כראוי בגן אחר בעיר, זעמו והבהירו, כי ילדיהם לא יהיו הפקר להתנהגותה הבלתי הולמת של גננת הסבב. במרוצת החודשיים החולפות אספו ההורים עוד כמה דוגמאות להתנהגות מפוקפקת של גננת הסבב, הם שיגרו מכתבים כמעט לכל גורם אפשרי במשרד החינוך ואפילו השביתו את פעילות ילדיהם בגן בכל יום חמישי, היום בו מגיעה גננת הסבב המדוברת לגן. למרות כל זאת לא הגיעו ההורים לסיפוקם. בשבוע שעבר נפגשו סוף סוף נציגי ההורים עם ראש עיר מאיר יצחק הלוי ששמע את כל טענותיהם. "מצאנו שראש העיר הגיע מוכן לפגישה", מספרת נציגת ההורים, "הוא נפגש קודם לכן עם המפקחת על הגנים בעיר, גילה נחמני ועם פנינה זיו". במשך שעה גוללו ההורים בפני ראש העיר את הפרשה והעלו בפניו את כל הסיפורים שחשפו על התנהגותה של הגננת. לאחר הפגישה ולאחר ששמע את טענותיהם נועץ ראש העיר עם ראש מינהל החינוך בעירייה, פנינה זיו ויחד הוחלט כי זיו תפנה למפקחת המחוז מטעם משרד החינוך, גילה נגר בבקשה, שזו תגיע בהקדם לאילת, תיפגש עם נציגת ההורים ותבצע בדיקה מקיפה ככל שהדבר נוגע לגן, לגננת ולטענות ההורים. בעקבות קבלת המכתב נעתרה המפקחת נגר לבקשת ראש העיר והיא צפויה להגיע לאילת לביקור עבודה בנושא בעוד כשבועיים. השבוע, בעקבות ההתפתחויות הביעו הורי גן 'ארגמן' את שביעות רצונם וציינו לשבח את האיכפתיות והאוזן הקשבת שמצאו בלשכת ראש העיר. "אחרי תקופה ארוכה שאנחנו עוברים מגורם אחד לשני אך לא משיגים דבר, סוף סוף מצאנו אצל ראש העיר תמיכה בתחושותנו, הרגשה שיש באמת מי שרוצה לטפל בבעיה כמו שצריך, לחקור את האמת ולא לטאטא את הדברים כמו שנעשה עד כה".
בשבועות האחרונים חזרו ילדי גן 'ארגמן' לפעילות בגן בימי חמישי, זאת לאחר שהגיעו לסיכום עם מינהל החינוך לפיו שוהה ביום חמישי בגן יחד עם גננת הסבב גם הגננת הקבועה של הגן וגם נציג ההורים. הורי גן 'ארגמן' הביעו תקווה כי הפרשה תחקר ותסתיים כבר בקרוב.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש