פרסומת
דלג

ראש הממשלה ושרים יגיעו לאילת: יתבקשו לא לבטל הפטור ממע"מ

מאת: עומר כרמון ● 8/6/2012 08:57 ● ערב ערב 2553
ראש הממשלה וחבריו השרים בוועדה לענייני אילת, יגיעו לעיר ביום רביעי בשבוע הבא. בדיון הסגור לתקשורת, מתכננת הנהלת העירייה להתמקד בתוכנית האוצר לבקש את ביטול הפטור ממע"מ. בחלק הפתוח לתקשורת, צפוי בנימין נתניהו להכריז על השקעה בסך 180 מיליון בהקמת קריית ספורט בינלאומית בעיר
ראש הממשלה ושרים יגיעו לאילת: יתבקשו לא לבטל הפטור ממע''מ

לצפייה בסרטון לחצו על כפתור ||

ראש הממשלה וחבריו השרים בוועדה לענייני אילת יגיעו לעיר ביום רביעי בשבוע הבא וצפויים לדון באיום לבטל את הפטור ממע"מ בעיר. בחלק הפתוח לתקשורת, צפוי בנימין נתניהו להכריז על השקעה בסך 180 מיליון בהקמת קריית ספורט בינלאומית בעיר. כמו כן יתייחס לנושא המסתננים, גדר הגבול והרכבת. אולם בדיון הסגור לתקשורת, שיימשך כשעה, מתכננת הנהלת העירייה להתמקד בכוונת האוצר לבקש את ביטול הפטור ממע"מ באילת.

מקורביו של ראש העירייה מספרים, כי בפגישה שקיים לאחרונה מאיר יצחק הלוי עם שר האוצר, הסביר יובל שטייניץ כי פקידיו צפויים לבקש לבטל את ביטול הטבת המס בעיר ואת הפטור ממע"מ, אולם הבטיח כי לא ייתן לכך יד.

השרים החברים בוועדה לענייני אילת, הם: ראש הממשלה – בנימין נתניהו, שר האוצר - יובל שטייניץ, שר החינוך - גדעון סער, השר לפיתוח הנגב והגליל - סילבן שלום שר התחבורה - ישראל כץ, שר התיירות - סטס מיסז'ניקוב, שר הפנים - אלי ישי ושרת התרבות והספורט - לימור לבנת.