פרסומת
דלג

החניון הבעייתי זכה ליציאה חדשה

מאת: עומר כרמון ● 14/6/2012 18:51 ● ערב ערב 2554
בשורה לסוחרים במרכז המסחרי בשחמון. יציאה חדשה לרחוב ששת הימים מאפשרת ללקוחות בית קפה 'שיבולים', מספרת 'צנזורה', קופת חולים מאוחדת ועוד לצאת לרחוב ששת הימים מבלי להיתקע בחניון בגלל רכב אחר. רון ביטון מ'משהו טוב' היה השבוע בין הסוחרים המאושרים במתחם, שחלקו שבחים לסגן ראש העירייה, יהודה מורדי, שקידם את הפיתרון לחניון המוזר
החניון הבעייתי זכה ליציאה חדשה

לצפייה בסרטון לחצו על כפתור ||

בשורה לסוחרים במרכז המסחרי בפינת הרחובות ששת הימים ועין יהב. החניה הידועה לשמצה שמשמשת את בית קפה 'שיבולים', מספרת 'צנזורה', 'משהו טוב' קופת חולים 'מאוחדת' ועוד, זכתה השבוע ליציאה נוספת שמשחררת את הלחץ הבלתי אפשרי שנוצר בשל התכנון הלקוי של החנייה המקורית.

רון ביטון מ'משהו טוב' היה השבוע בין הסוחרים
המאושרים במתחם. הוא חלק שבחים לסגן ראש העירייה ויו"ר ועדת התחבורה העירונית, יהודה מורדי, שפעל כדי לפתוח בחניון יציאה נוספת: "החנייה הזאת הפריעה מאוד לאנשים וכמעט גרמה כאן לתאונות. אני יודע שהרבה לקוחות העדיפו לא להגיע לכאן, בגלל שאין היכן לחנות ולפעמים אין גם כל דרך לצאת", הוא סיפר. "ניסינו בכל מיני דרכים כדי לפתור את הבעיה. היינו מוכנים אפילו לממן מכיסינו יציאה נוספת. לפני שנה, הגענו ליהודה מורדי. הוא הגיע למקום, בחן את המצב והבטיח לעשות הכל כדי לסייע לנו. האמת ,שדי פקפקנו תחילה בהבטחותיו, אבל אז ראינו שזה באמת מתחיל להתגלגל. מורדי הסביר לנו שזה ייקח קצת זמן כי צריך לחכות עד שיהיה תקציב. השבוע, הגיעו הפועלים וסידרו את העניין בתוך שעות. עכשיו מתוכנן גם השלב הבא: סידור הלשון ביציאה המקורית מהחנייה ושינוי הסדרי התנועה, כך שניתן יהיה גם להיכנס משם. אני מאמין שנזכה עכשיו לעלייה בהכנסות. זה תענוג לעמוד פה ולראות איך כולם מצליחים לצאת מהחנייה בקלות".