פרסומת
דלג

תקיפה מינית בפארק המרכזי

מאת: עומר כרמון ● 6/7/2012 18:17 ● ערב ערב 2557
שני שוטרי מג"ב אילתים בחופשה, מואשמים כי הבחינו בזוג מקיים יחסי מין במבנה בפארק המרכזי. הם גירשו מהמקום את הגבר, תקפו באלימות את הצעירה ודרשו ממנה לשכב עמם. לפי כתב האישום, הם ניסו להפשיט אותה מבגדיה ולכבול אותה באזיקים
תקיפה מינית בפארק המרכזי

לצפייה בסרטון לחצו על כפתור ||

המחלקה לחקירות שוטרים הגישה השבוע כתב אישום נגד שני שוטרי מג"ב בני 22 מאילת, בגין תקיפה מינית אלימה שהתבצעה לפני שלושה שבועות בפארק המרכזי בעיר.

מכתב האישום עולה, כי ביום שבת ה-16 ביוני, לפנות בוקר, יצאו שני השוטרים ממועדון במרכז התיירות, והלכו מאחורי בניין 'איימקס'. הם שמעו את המתלוננת, המוכרת לאחד מהם, מקיימת יחסי מין עם ידיד, בתוך מבנה ציבורי פתוח הנמצא בפארק. שני השוטרים החליטו לנצל את ההזדמנות: אחד מהם האיר על בני הזוג באמצעות הטלפון הנייד שלו, הציג את תעודת השוטר שלו, והורה לידיד להסתלק. הידיד המבוהל נמלט מהמקום. השוטר לקח את הטלפון הנייד של המתלוננת ודרש ממנה שתגיד לו, מי הוא אותו ידיד. היא סירבה, והשוטר בתגובה תפס בצווארה ודרש ממנה לשכב עמו ועם חברו - בתמורה להשבת הטלפון הנייד. המתלוננת סירבה לדרישה. השוטר ניסה לתחוב את ידו לתוך חולצתה של המתלוננת, שהמשיכה להתנגד. הוא הפיל אותה על הדשא ואחז בה בחוזקה. במקביל, בעוד היא שרועה על הקרקע, משך את צווארון חולצתה וחזייתה נחשפה. הוא חפן את שדה של המתלוננת בידו וחלץ אותו מחזייתה בעודו קורא לעבר החבר: 'תסתכל איזה חזה יש לה'. בנוסף ביקש מהחבר שיביא לו אזיקים.

המתלוננת נאבקה בשוטרים וניסתה להשתחרר מאחיזתם, תוך כדי צעקות. אחד השוטרים סטר לה ומשך את מכנסיה ותחתוניה עד שאחוריה נחשפו. המתלוננת המשיכה להתנגד ואחד השוטרים בעט בה שוב ושוב וגם היכה בראשה. בסופו של דבר הצליחה המתלוננת להימלט, כשהיא במצב נפשי קשה ונסערת.

שני שוטרי מג"ב העצורים, מואשמים בתקיפה סתם ובמעשה מגונה. המחלקה לחקירות שוטרים ביקשה מבית המשפט להשאיר אותם במעצר בית, בשל מסוכנותם.