פרסומת
דלג

חשד: הבסטיונר תקף את קב"ט המלון

מאת: מערכת ערב ערב ● 26/7/2012 11:31 ● ערב ערב 2064
ממשטרת אילת נמסר כי מפעיל דוכן לממכר לימונדה בטיילת נכנס למטבח בית מלון ולקח קרח ללא רשות. קב"ט בית המלון שהעיר לו על כך זכה לנגיחה באפו וליריקה. החשוד בתקיפה, אחיו והאב, חשודים גם בתקיפת שוטרים
חשד: הבסטיונר תקף את קב''ט המלון

ממשטרת אילת נמסר כי מפעיל דוכן לממכר לימונדה בטיילת בתי המלון החליט שמטבח בית המלון הסמוך הוא מטבחו הפרטי. המפעיל, תושב אילת בן 17 נכנס ביום רביעי בשעות הערב לבית המלון ולקח קרח ללא רשות. קב"ט בית המלון שהעיר לו על כך זכה לנגיחה באפו וליריקה. כוח משטרה שהוזעק למקום איתר את החשוד בטיילת ובעת שנגשו לעכבו לחקירה ברח לשוטרים עד שנתפס. החשוד איים על השוטרים והתנגד למעצרו. אחיו של החשוד, תושב אילת בן 15 שהגיע למקום הדיח את אחיו לברוח לשוטרים ואף תקף את השוטרים בבעיטות, איומים ויריקות. אל האירוע הצטרף אביהם של השניים, תושב אילת בן 38 שהחל גם הוא לאיים על השוטרים כי יפגע בהם. האב ושני ילדיו נעצרו לחקירה במשטרת מרחב אילת. הבוקר הובאו השלושה לבית משפט השלום באילת לשם הארכת מעצרם.

מפקד מרחב אילת, נצ"מ רון גרטנר אמר הבוקר כי "תינקט יד קשה ומחמירה כנגד אלו המפרים את הסדר בטיילת בתי המלון ואלו התוקפים קב"טים בבתי המלון. שיתוף הפעולה עם הקב"טים בבתי המלון מחויב המציאות. נביא את החשודים לדין.."