פרסומת
דלג

ח"כ בן ארי על המסתננים: המצב באילת טוב יחסית

מאת: עומר כרמון ● 17/1/2013 12:28 ● ערב ערב 2064
חבר הכנסת ממפלגת 'עוצמה לישראל' שהשתתף במפגש עם תושבים והפגנה מול ה'סינג סינג', הסביר כי "יחסית לדרום תל אביב, המצב באילת 'גן עדן'. בית המשפט העליון נלחם בתושבים והחליט להכניס מסתננים לבתי הספר. גם אם הם פליטים, למה אנחנו צריכים לתת להם חינוך חינם?", הוא שאל. סיימון בן דוד אמר לבן ארי: "אני ליכוד-ביתנו, אבל אתה מתחיל לשכנע אותי בנושא הערבים"
ח''כ בן ארי על המסתננים: המצב באילת טוב יחסית

לצפייה בסרטון לחצו על כפתור ||

עשרות מתושבי העיר השתתפו השבוע במפגש עם ח"כ מיכאל בן ארי ('עוצמה לישראל') ובהפגנה מול שיכוני ה'סינג סינג'. המפגינים קראו 'סודנים החוצה' ונשא שלטים עליהם נכתב: 'הפולשים הם מוסלמים, שונאי ישראל', 'בעל עסק שמעסיק פולש, גוזל לחם מיהודי', לכל יהודיה שנרצחה ונאנסה על ידי הפולשים, יש שני שותפים: הפולשים והממשלה', 'אין ערבי אחד שלא חולם על היום של 'אטבח אל יהוד'. כוחות משטרה גדולים נערכו במקום מבעוד מועד, צילמו את המפגינים ומנעו כל מגע בינם לבין זרים.

"כנראה שבאילת אין שמאלנים"


בעצרת שהתקיימה בבית הכנסת המרכזי בשכונה א' ('מגן אברהם'), הפתיע חבר הכנסת בן ארי, כשאמר לתושבי העיר, כי המצב באילת טוב בהרבה מאשר דרום תל אביב: "המצב בשכונת 'התקווה' קטסטרופלי, אסון. בלתי אפשרי. אתם חיים יחסית בגן עד יחסית למה שקורה שם", הוא אמר והוסיף: "המדינה שלנו נכבשת מבפנים ללא ירייה אחת. לכן, לא שוויון ולא חוכמות. אני רוצה לכבוש את המדינה שלנו בחזרה. מי שנכנס לבית החולים בנהריה, חושב שהוא הגיע לבית חולים 'אלמקסד': בית חולים ערבי. מתוך 312 רופאים בתקן, 170 ערבים". הקהל ענה לבן ארי: "גם ביוספטל זה כך". אחד המשתתפים הוסיף: "באחד מבתי הספר העיר, 30 אחוז מהתלמידים הם מסתננים .שתי מחנכות בבית הספר הן ערביות. הן ילמדו את הבן שלי מה זה חג פסח, מה זה יציאת מצרים? מה זה אברהם אבינו? איזה בושות!". משתתפת אחרת הסבירה לחבר הכנסת: "צריך לעשות להם מה שעשו למשפחה שלי: להקיף אותם בגדרות חשמל ובגיטאות". מיכאל בן ארי ענה לה: "אני לא רוצה לשים אותם בגדרות של חשמל, אני רוצה להחזיר אותם הביתה". אחת המשתתפות צעקה: 'מדוע אתם לא עושים שום דבר נגד התקשורת? בן ארי ענה לה: "התקשורת היא אבי אבות הסירוס שלנו. בית המשפט העליון נלחם בתושבים והחליט להכניס מסתננים לבתי הספר. גם אם הם פליטים, למה אנחנו צריכים לתת להם חינוך חינם? בפעם האחרונה שהייתי באילת פגשתי בחור צעיר שאמר לי: 'למדתי ב'תדמור' כדי להיות שף. עבדתי בבית מלון, זרקו אותי ולקחו מסתנן. אני הרווחתי 46 שקלים לשעה, הוא מרוויח 25 שקלים לשעה. כנראה שאין שמאלנים באילת", הוסיף ח"כ בן ארי. "ערב ערב, בכל מקום שאני נמצא באים אחרי כמה שמאלנים וצועקים: 'גזען', 'פשיסט'. הם רוצים לגרום לכך שלא יהיה לנו כוח עמידה מולם והם ימשיכו לחבל בדבר הכי יקר שיש לנו: המדינה היהודית".

חבר המועצה לשעבר, סיימון בן דוד, הטוען כי בכוונתו להתמודד על ראשות העירייה, אמר למשתתפי האירוע: "אני ליכוד-ביתנו, אבל מיכאל בן ארי מתחיל לשכנע אותי בנושא הערבים. בן ארי יילחם עד שאחרון המסתננים יעזוב את אילת".

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

צילם: יהודה בן יתח

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש