פרסומת
דלג

הכבאים החרימו את טקס חנוכת חדר המבצעים

מאת: עומר כרמון ● 31/1/2013 11:39 ● ערב ערב 2587
תחנת כיבוי אילת חנכה ביום שני חדר מבצעים חדש, שיספק מענה מבצעי מתקדם לאילת ולכל יישובי חבל אילות. בבניית חדר המבצעים הושקעו 300 אלף שקלים, והוא מתהדר, בין היתר, במערכות קשר וטלפוניה חדישות
הכבאים החרימו את טקס חנוכת חדר המבצעיםתחנת כיבוי אילת חנכה ביום שני חדר מבצעים חדש, שיספק מענה מבצעי מתקדם לאילת ולכל יישובי חבל אילות. בבניית חדר המבצעים הושקעו 300 אלף שקלים, והוא מתהדר, בין היתר, במערכות קשר וטלפוניה חדישות. לטקס חנוכת חדר המבצעים הגיעו, בין השאר: נציב כבאות והצלה - רב טפסר שחר איילון, ראש העירייה - מאיר יצחק הלוי ומפקד מחוז דרום - טפסר בכיר משה סוויסה.


מי שהפתיעו בהיעדרותם, היו הכבאים. יו"ר ועד העובדים בתחנת כיבוי אילת, רשף משנה חגי סקורי, הסביר ל'ערב ערב', כי מדובר בצעד הפגנתי שנועד להביע הזדהות עם המאבק על הבטחת זכויות הכבאים במהלך הרפורמה המתוכננת בענף. "אנו שמחים מאוד על הרפורמה, אולם מעוניינים להבטיח כי לא יתקבלו החלטות חד צדדיות שיפגעו בזכויותינו", הוא אמר, "ארגון העובדים הארצי הורה לעבוד במתכונת שבת, וזה מה שעשינו. אני מקווה שבקרוב יושגו הבנות עם משרד האוצר ונחזור לעבוד כרגיל".
סקורי הסביר, כי "כבאי אילת המשיכו במהלך העיצומים לתת מענה לתושבי העיר, ומלבד החרמת הטקס ועיכובים קלים בפעולות הגבייה, נמשכה העבודה כרגיל".

חדשות אילת


בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש