פרסומת
דלג

חיים אלעל חזר למועצת העיר

מאת: עומר כרמון ● 14/2/2013 09:32 ● ערב ערב 2589
ארבעה חודשים לאחר שנעצר ברעש תקשורתי גדול, ונחשד בקבלת שוחד מבעלי עסקים בעיר בתמורה לאישור מיזמי בניה, שב השבוע יו"ר האופוזיציה, חיים אלעל, לישיבות המועצה ואף נשא דברי ברכה לרגל 'יום אילת'. "במידה ויבוטלו כל החשדות נגדי, אחזור להתמודד על ראשות העירייה", הוא אומר ל'ערב ערב'. "במידה ושמי לא יטוהר לחלוטין עד הבחירות, אתמודד למועצת העיר בלבד"
חיים אלעל חזר למועצת העירארבעה חודשים לאחר שנעצר ברעש תקשורתי גדול ונחשד בקבלת שוחד מבעלי עסקים בעיר בתמורה לאישור מיזמי בניה, שב השבוע יו"ר האופוזיציה, חיים אלעל, לישיבות המועצה ואף נשא דברי ברכה לרגל 'יום אילת'.

"עם כל הכבוד להודעות שהוציאו דוברים למיניהם, לאף אחד לא היתה סמכות חוקית להרחיק אותי מהמועצה", אמר אלעל ל'ערב ערב', "בימים הראשונים לאחר המעצר, נאסר עלי להגיע למוסדות העירייה, אבל המגבלות הללו כבר הוסרו ב- 20 בנובמבר בשנה שעברה. אני עדיין משמש כיו"ר ועדת ביקורת ויו"ר ועדת הנחות במסים. לא הגעתי עד כה לישיבות, מכיוון שאני רוצה, קודם כל, לטהר את שמי".

"חשד מגוחך"


אלעל מסר, כי רוב הסעיפים בהם נחשד, כבר בוטלו בידי הפרקליטות והחשד היחיד שנותר הוא קבלת שוחד. "שוטר סמוי הניח שיק ברכב בו ישבתי. שיק שבכלל לא ידעתי על קיומו", אמר אלעל, "ברור שמדובר בחשד מגוחך שיבוטל בסופו של דבר".

אם תטוהר מכל חשד, תחדש את התמודדותך לראשות העירייה?
"במידה וכל הסעיפים יבוטלו, אחזור להתמודד על ראשות העירייה. לא אתמודד לראשות העירייה כל עוד החרב של כתב האישום מונחת על צווארי. אם שמי לא יטוהר לחלוטין עד הבחירות, אתמודד למועצת העיר בלבד".

חדשות אילת