פרסומת
דלג

'בוקר זמר' משירי אהוד מנור

מאת: י. בן יתח ● 17/2/2013 17:51 ● ערב ערב 2064
כ-3,000 ילדי אילת מכיתות ד'-ז' בכל בתי הספר שרו ביום ראשון כמקהלה אחת בבוקר זמר המתקיים זו השנה החמישית. בוקר הזמר יוחד השנה לשיריו של אהוד מנור ז"ל. אלמנתו עופרה, בנו יהודה, רעייתו והנכדים נפעמו ולא הסתירו את התרגשותם. הוסיפה להתרגשות, נכדתו של אהוד, דפנה מנור שעלתה לבמה ושרה ביחד עם סבתה את השיר "בשנה הבאה".
'בוקר זמר' משירי אהוד מנורכ-3,000 ילדי אילת מכיתות ד'-ז' בכל בתי הספר שרו ביום ראשון ב'בוקר זמר' המתקיים זו השנה החמישית. 'בוקר הזמר' יוחד השנה לשיריו של אהוד מנור ז"ל. .

את מקהלת הילדים ליוו אמיר חיים, המנהל המוסיקלי של בוקר זמר שגם ליווה את השירה, אלעד טובל, המעבד המוסיקלי ועל הקלידים, ענבל בן חיים על השירה, מייקל יזרעאלי סקסופון, אייל חיים כלי הקשה, גל ורבורג תופים, דימה קובלנצ'יק גיטרה, מיכאל גולדמן על הפסנתר ומנהל הפרויקט האחד והיחיד, שמוליק לוי.

בארבע השנים האחרונות שרו רק תלמידי כיתות ד'-ו'. השנה הצטרפו לחוויה גם תלמידי כיתות ז',

"בכל שנה נבחר נושא מרכזי או יוצר ונבחרים כ- 20 שירים פרי יצירתו, אותם לומדים הילדים לשיר" מספרת מירב אפק המפיקה ביחד עם אימה מירל'ה הראל את בוקר הזמר מטעם מינהל שח"ק בעירייה ומוסיפה: "לשמוע מקהלה אדירה של 3,500 ילדים שרים בצוותא זוהי חוויה נדירה בעוצמתה סוחפת ומרגשת עד דמעות".

בעבר שרו התלמידים משירי נעמי שמר, שירי הלהקות הצבאיות כתפילה לשחרורו של גלעד שליט, "שירים שעשו עליה", והשנה כאמור נבחר היוצר והפזמונאי, חתן פרס ישראל, אהוד מנור ז"ל.

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

צילם: יהודה בן יתח