פרסומת
דלג

חשד: שלושה צעירים נחטפו לשם סחיטה

מאת: מערכת ערב ערב ● 25/2/2013 09:54 ● ערב ערב 2064
ממשטרת מרחב אילת נמסר כי שני תושבי העיר בני 17 ו-21 נעצרו ביום שני לפנות בוקר בחשד לחטיפת וסחיטת שלושה צעירים תושבי אילת. לאחר פעילות רחבה של שוטרי מרחב אילת שכללה פעולות חקירה רבות ובעקבות מידע מודיעיני פרצו כוחות המשטרה לביתו של חשוד, תושב אילת בן 22 ומצאו שם את שלושת החטופים כשהם חבולים
חשד: שלושה צעירים נחטפו לשם סחיטהממשטרת מרחב אילת נמסר, כי שני תושבי העיר בני 17 ו-21 נעצרו ביום שני לפנות בוקר בחשד לחטיפת וסחיטת שלושה צעירים תושבי אילת .

בשעות הלילה התקבל דיווח מאמו של צעיר, תושב העיר כי קיבלה טלפון מבנה ומסר לה להכין סכום כסף בסך אלפי שקלים בכדי למסור אותו לאחרים. ניסיונות נוספים של האם ליצור קשר עם בנה לא צלחו. כוחות משטרת מרחב אילת הוזעקו לטפל באירוע מחשש לחטיפה. בתחקור ראשוני התברר כי ישנם שני חטופים נוספים, תושבי אילת אף הם. לאחר פעילות רחבה של שוטרי מרחב אילת שכללה פעולות חקירה רבות ובעקבות מידע מודיעיני פרצו כוחות המשטרה לביתו של חשוד, תושב אילת בן 22 ומצאו שם את שלושת החטופים כשהם חבולים. החשוד ואחיו ששהה עימו בדירה נעצרו לחקירה במשטרת מרחב אילת. הרקע לחטיפה ככל הנראה פלילי.

חדשות אילת