פרסומת
דלג

מעיין פורטר מתחתנת

מאת: אסטר שטרית ● 15/3/2013 15:17 ● ערב ערב 2593
תגידו מזל טוב לבוגרת 'הישרדות', האילתית מעיין פורטר, שקיבלה בסוף השבוע האחרון הצעת נישואין רומנטית מבן זוגה בשבעת חודשים האחרונים. "מהשנייה הראשונה שאנחנו יחד, ידעתי שזה זה", סיפרה בהתרגשות ל'ערב ערב'
מעיין פורטר מתחתנתכמעט שבוע עבר מאז הצעת הנישואין המרגשת שקיבלה השורדת האילתית, מעיין פורטר, אך את ההתרגשות הגדולה עוד אפשר להרגיש באוויר ובקולה. את ההצעה, שנעשתה בזמן שקיעה בלב הים האדום, קיבלה פורטר בסוף השבוע האחרון מבן זוגה בשבעת חודשים האחרונים, ליאור אליהו, בעלים של בית ספר לסקי מים בקיבוץ עין גב. על אף הזמן הקצר של היחסים בין השניים, פורטר מודה כי היה ברור לה שהוא 'האחד' .

"מהשנייה הראשונה שנפגשנו היה ברור לי שזה זה", סיפרה פורטר ל'ערב ערב'. "הכרנו כמעט במקרה, כשאני ומשפחתי שכרנו את הסירה שלו לשלוש שעות. אימא שלי מיד התאהבה בו ואיחלה לי בן זוג כזה לחיים, על אף שהיה לי חבר באותה תקופה. זמן קצר לאחר הפרידה מהחבר הקודם, נסעתי לטייל עם מירית ('הישרדות') ופגשתי בליאור שוב. בשיחה של שתי דקות פשוט הבנתי שזה זה. לא האמנתי שאצא עם מישהו שגר כל כך רחוק ממני, אבל האהבה מנצחת. לפני חודש וחצי חזרנו מטיול בקוסטה ריקה, ומסתבר שהוא קנה את הטבעת יומיים אחרי. הוא חיכה להציע לי באילת, בעיר הולדתי שאני כל כך אוהבת".
ההצעה מרגשת נערכה בלב הים האדום בשעת שקיעה, על סירתו של אליהו. באמצע ההפלגה, הוא שלף טבעת עם אבן ספיר ויהלומים מסביב ("מהממת כמו של המלכה דיאנה") .

איך הגבת?
"היה מרגש, המון דמעות של אושר. ידעתי שזה יקרה, אבל לא בעיתוי הזה. ציפיתי שזה יקרה אחרי שאעבור לגור איתו, הייתי בשוק, בכיתי. היה מאוד מרגש ומפתיע, וברור שהסכמתי. יש לנו זוגיות מדהימה עם אהבה גדולה. אני יותר מתרגשת מהחיבור שלנו מאשר מהטבעת. יש לנו אהבה גדולה בזוגיות וחיבור גדול. אני שמחה שסוף סוף מצאתי את האחד".

יש תאריך?
"אני מאמינה שזה יקרה אחרי הקיץ כיוון שכרגע אנחנו מאוד עמוסים. אני עובדת על הצגת ילדים חדשה הצפויה לעלות בקיץ, וליאור עובד בבית הספר לסקי מים בטבריה. תוסיפי לזה מעבר דירה – זה הרבה עבודה. למרות המעבר, תמיד ארגיש אילתית, אני וליאור מאוד אוהבים את העיר ומגיעים לפחות פעם בחודש לבקר. אנו צפויים לעבור לגור בקיבוץ עין גב, קיבוץ מדהים הממוקם על הכנרת. זה הצעד הבא של להתחתן ולהביא ילדים".


חדשות אילת