פרסומת
דלג

מענק כספי למורי 'רבין' ו'גולדווטר'

מאת: עומר כרמון ● 16/8/2013 21:58 ● ערב ערב 2615
ממשרד החינוך נמסר ל'ערב ערב', כי הם מקווים שבשנה הבאה יירשם שיפור גם בבית הספר 'בגין' וכך יוכל המשרד לתגמל גם את מוריו. במשרד הכחישו את הפרסום השבוע ב'ידיעות אחרונות', כאילו בית הספר 'מעלה שחרות' הוא בין עשרים בתי הספר הערכיים בארץ
מענק כספי למורי 'רבין' ו'גולדווטר'

בשורה למורי בתי הספר 'רבין', 'גולדווטר' ו'מעלה שחרות'. בחודש הקרוב, יקבלו מענק של אלפי שקלים לאחר שמשרד החינוך מצא כי עשו קפיצה משמעותית בתחום הערכי, בדגש על שיפור בגיוס לצה"ל. בבית הספר 'בגין' לא יקבלו המורים תוספת.

המענק ניתן למורים מכיוון שהקפידו על שילוב תלמידי חינוך מיוחד, החזקה משמעותית של תלמידים ומניעת נשירה, שירות בצה"ל ושירות אזרחי ולאומי, קידום התלמיד על פי יכולותיו ולא רק במימד של זכאות לבגרות, לימודי מתמטיקה ומדעים ברמה גבוהה, מצוינות במקצועות הומאניים בנוסף למקצועות מדעיים ומתמטיים, תוך קידום מעמדם של מקצועות הרוח.

ממשרד החינוך נמסר ל'ערב ערב', כי הם מקווים שבשנה הבאה יירשם שיפור גם בבית הספר 'בגין' וכך יוכל המשרד לתגמל גם את מוריו. במשרד הכחישו את הפרסום השבוע ב'ידיעות אחרונות', כאילו בית הספר 'מעלה שחרות' הוא בין עשרים בתי הספר הערכיים בארץ. "מדובר בפרסום שגוי", הם מדגישים.

שאלנו את העירייה כיצד ניתן לפצות את מורי בית הספר 'בגין' שלא יזכו למענק הכספי המכובד. בתגובה נמסר: "משרד החינוך הוא שקבע את התבחינים והוא שנותן את הכסף. אנו לומדים את הנתונים".

חדשות אילת