פרסומת
דלג

לא נעים לראות כסאות ריקים

מאת: ● 14/11/2013 20:43 ● ערב ערב 2628
כמו נגד נתניה, גם מול אשדוד חזינו במה שאסור שיקרה במקום ולקבוצה כמו 'פתאל אילת'---מאות כסאות ריקים!! האמת שאני לא מצליח להבין למה במשחקים שמראש ידוע שהם לא אטרקטיביים אף אחד לא מגדיל ראש בעניין וחושב מחוץ לקופסה. רוצים שתי דוגמאות בחינם? קחו.
לא נעים לראות כסאות ריקים

באופן רנדומלי, תיכנסו (אגף השיווק) לכיתות ג' עד ו' בבית ספר יסודי בעיר ותזמינו את כל הכיתה. אם תביאו ארבע כיתות, יהיו עוד 150 צופים. אני מבטיח לכם באופן אישי כאב לבנות מתבגרות שרוצות כל דבר שזז כולל מנוי לקבוצת הכדורסל, שאם רק 20% מאותם ילדים שהזמנתם ינדנדו מספיק חזק לאבא ואמא, יהיו לכם עוד 60מנויים לעונה הבאה ואולי אף הנוכחית. איך הגעתי ל-60 בחשבון פשוט ולא ל-30 כמתבקש?כי אותו ילד לא יילך לבד, הוא יביא איתו את אבא או אח מבוגר וככה, לא רק שעשיתם עוד משהו טוב למען הקהילה, הרווחתם מנויים עתידיים.
האופציה השנייה קלה וזמינה הרבה יותר. במשחק חסר חשיבות כמו זה מול אשדוד, מה דעתכם לתת ל- 100 המנויים הראשונים שיגיעו לקופה בשעה מסויימת כרטיס נוסף ב-50% הנחה? המנויים מעצם היותם אוהדים יביאו עוד מאה פוטנציאליים. בואו נחשוב לטווח רחוק. אולם 'בגין' צריך להיות מפוצץ בכל משחק ומשחק. לא צריך לחכות לפלייאוף או למפגש השנתי מול מכבי תל אביב.
נ.ב. נא לא למכור סיפורים על כך שהקופות פתוחות ויש כרטיסים ואולי יגיעו אוהדים של היריבה מהמרכז. נא לפתוח את רשימת המשחקים הביתיים העונה. מלבד מכבי, ירושלים וחולון, שאר המשחקים יכולים להיחשב כפחות אטרקטיביים.


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש