פרסומת
דלג

החיים נגמרו בשנייה: ליאור אוחיון ז"ל

מאת: עומר כרמון ● 14/11/2014 21:45 ● ערב ערב 2680
אבל כבד נפל השבוע על העיר, עם היוודע דבר מותו של ליאור אוחיון בתאונת דרכים בכביש העוקף. אוחיון, עובד נמל אילת, הותיר אחריו אישה בחודש התשיעי להריונה ושני ילדים קטנים
החיים נגמרו בשנייה: ליאור אוחיון ז''ל

לאחר ההלוויה, אליה הגיעו מאות למרות ההתרעה הקצרה, אמר לזכרו מנכ"ל הנמל, גדעון גולבר: "ליאור נקטף מאתנו בטרם עת. ביום שישי היו לנו שעות קשות מאוד. כל עובדי הנמל הגיעו לבית החולים, קראו תהילים. אך לצערנו, הרופאים לא הצליחו להחיות אותו. זאת אבידה קשה למשפחת הנמל. לא נחסוך באמצעים כדי לתמוך בהם. גיסו של ליאור ז"ל הוא מנהל התפעול בנמל אילת. האב הוא פנסיונר של הנמל. אנחנו מאוד קשורים אליהם".

לליאור אוחיון ז"ל, היו תחביבים רבים. ביניהם: טיסנים ודייג. לפני שנתיים התראיין ל'ערב ערב' לאחר שהצליח ללכוד דג אינטיאס (סריול אטלנטי) במשקל נדיר של 42 ק"ג. כדי להעלות את הדג לסיפון, עבר אוחיון את הגבול לעקבה והתעלם במשך כשעה מדרישות זועמות של חיל הים הישראלי לשוב לשטח ישראל. למקום האירוע התקרבה גם ספינת משמר ירדנית, אולם למרבה המזל, גילו הירדנים הבנה למוטיבציה חסרת המעצורים של אוחיון ועקבו בסקרנות אחר לכידת הדג והובלתו החגיגית לשטח ישראל. "מפקד ספינת חיל הים אמר לי שהוא מבין אותי ויכול להיות שאם היה במקומי, היה עושה בדיוק אותו דבר", אמר אז ליאור אוחיון ז"ל. יהי זכרו ברוך.

 

 

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש