פרסומת
דלג

קריסת 'הוליטל': חלק מעובדים ייקלטו בחברת ניהול חדשה

מאת: עומר כרמון ● 27/11/2015 21:45 ● ערב ערב 2734
בעקבות התמוטטות רשת 'הוליטל מלונות', הועבר השבוע ניהול בתי המלונות 'סיאסטה' ו'לה פלאיה' באילת לידי הרשת המפעילה את בתי המלון  'בי סנטר' ('ריו בוטיק' לשעבר) ו'בי סיטי' ('מרקש' לשעבר). עובדי רשת 'הוליטל' שקיבלו בתחילת השבוע מכתב על סיום העסקתם, פנו לבית המשפט בבקשה למתן צו פירוק לחברה ולמתן צו שימנע הברחת כספים: "במשך תקופה ארוכה נמצאת 'הוליטל' בבעיות כספיות קשות, לאחרונה מצבה החמיר, לא שילמה לעובדיה משכורות ודחתה תשלומים לספקים"
קריסת 'הוליטל': חלק מעובדים ייקלטו בחברת ניהול חדשה

בעקבות התמוטטות רשת 'הוליטל מלונות', הועבר השבוע ניהול בתי המלונות 'סיאסטה' ו'לה פלאיה' באילת לידי הרשת המפעילה את בתי המלון  'בי סנטר' ('ריו בוטיק' לשעבר), ו'בי סיטי' ('מרקש' לשעבר). מלונות 'הוליטל', שהושבתו השבוע, צפויים לחזור לפעילות כבר ביום ראשון הקרוב, תחת ההנהלה החדשה.

"שוקת שבורה"

עובדי רשת 'הוליטל' שקיבלו בתחילת השבוע מכתב על סיום העסקתם, פנו לבית המשפט המחוזי בבקשה למתן צו פירוק לחברה. הם טוענים כי "במשך תקופה ארוכה נמצאת 'הוליטל' בבעיות כספיות קשות, לאחרונה מצבה החמיר, לא שילמה לעובדיה משכורות ודחתה תשלומים לספקים". העובדים טוענים כי החברה חייבת להם תשעה מיליון שקלים, מיליוני שקלים נוספים לספקים, למעלה מחצי מיליון שקלים לקרנות פנסיה, וכ-20 מיליון שקלים לבנקים. הם מבקשים למנות את עו"ד אביתר קרמר כמפרק זמני של חברת 'הוליטל', לאור "חשש ממשי להברחת כספים". בבקשה שהגישו לבית המשפט, הם מציינים: "למיטב ידיעת העובדים, סוכני הנסיעות שפעלו מול החברה חייבים לה כשלושה מיליון שקלים. לידיו של בא כוח העובדים, הגיע מידע לפיו בעל מניות של החברה פנה לסוכני נסיעות החייבים כספים לחברה והציע להם הנחה משמעותית עבור תשלום מוקדם של החובות. לעובדים יש חשש ממשי כי בעל המניות יבריח את הכספים שיקבל מסוכני הנסיעות, דבר שיעמיד את נושי החברה בפני שוקת שבורה וללא יכולת לממש את החובות של סוכני הנסיעות כלפי החברה". בתוך כך, הגישה השבוע גם חברת כוח אדם הפועלת באילת, תביעה נגד רשת 'הוליטל' בשל שיקים שחזרו ותשלומי שעות עובדים שלא שולמו. 

חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש