פרסומת
דלג

במשרד התיירות מתחרטים על הקמת המזרקה בפארק המרכזי

מאת: עומר כרמון ● 9/4/2016 02:12 ● ערב ערב 2753
גורם בכיר במשרד התיירות מסר ל'ערב ערב', כי ההחלטה על הקמת המזרקה המוסיקלית בפארק המרכזי היתה טעות. מזרקה בפארק המרכזי מתאימה בעיקר לתושבי אילת ולא לתיירים. ולכן, במיקום הזה, משרד התיירות לא היה צריך לשים את כספו. לדבריו, את המזרקה היה צריך למקם בלב אזור התיירות. למשל, ברחבה הריקה מול מלון 'הילטון מלכת שבא', בה פעל בעבר הלונה פארק, 'מינילנד' 
במשרד התיירות מתחרטים על הקמת המזרקה בפארק המרכזי

מעיריית אילת נמסר בתגובה: "המזרקה הוקמה בפארק המרכזי לאחר מחקר שנעשה על ידי צוות משותף של העירייה והחמ"ת (החברה הממשלתית לתיירות), כאשר מה שעמד מאחורי ההחלטה על מיקומה של המזרקה בלב אזור התיירות והמרכז העירוני, הוא העובדה שמהמזרקה ייהנו גם תושבי העיר וגם אורחיה ובהמשך יהפוך הפארק לאחד ממוקדי התיירות המרכזיים עם פינוי שדה התעופה וחיבור אזור התיירות למרכז העירוני. בפועל, מאות אלפים ביקרו ומבקרים את המזרקה מאז נחנכה ואנו שמחים להעניק לתושבי העיר ואורחיה, אטרקציה חינמית איכותית ומרהיבה".

בהקמת המזרקה וה'סקייטפארק' בפארק המרכזי, כולל הפיתוח הסביבתי, הושקעו כ-28 מיליון שקלים, כחלק מתקציב תשתיות תיירותיות ייחודי לאילת שמומן ברובו על ידי משרד התיירות וחלקו על ידי עיריית אילת.

חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש