פרסומת
דלג

משפחת סימפסון כבשה את העיר

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 15/3/2017 16:57 ● מה נשמע 487
אחרי שהתחפשו לחבילת קלפים, לשוטרים וגנבים, לדורותי ואיש הפח, משפחת משה עשתה את זה שוב וסחפה את העיר בפורים הזה בתחפושת משפחתית מסורתית, הפעם של משפחת סימפסון ● אפילו רוני, שחקנית הרכש החדשה של המשפחה, רק בת חצי שנה, שיתפה פעולה והפכה למגי הקטנה ● "זה מדהים בכל שנה מחדש לראות את ההתלהבות סביבנו", מסכמת אודליה אם המשפחה
משפחת סימפסון כבשה את העיר

צילום : אורי רון

זה לא ברור מאליו שבכל חג פורים מחדש, מפציעה משפחת משה עם תחפושת משפחתית מושקעת אחרת. אבל אודליה משה, מעצבת שיער, לא מוותרת, ובכל פורים סוחפת אחריה בהתלהבות רבה את בעלה ירון, נהג מונית ואקס מאמן קבוצת הבוגרים של אילת בכדורגל ואת שלושת ילדיהם.
את רעיון התחפשות הם שומרים כסוד צבאי ובפורים מפתיעים בכל פעם מחדש, כשרק מלהסתכל על התגובות ב'פייסבוק', אפשר ללמוד שיש מי שמחכים לפורים כדי לראות איך תפתיע הפעם המשפחה הצבעונית הזו.

 

צהובים ויפים


הפעם הם הפכו למשפחת סימפסון בלוק המלא. "זה קרה כשבאחד הימים הגעתי לגן של רוני הקטנה", מספרת אודליה איך נולד הרעיון, "מיד כשפותחים את הדלת ניצבת הבובה של מארג' סימפסון, אם המשפחה. ואם בדרך כלל לא ייחסתי לזה יותר מדי חשיבות, כשפורים התקרב ולא היה לי רעיון, הבובה הזו הולידה לי את הלוק שלנו לפורים. מה גם שבמשפחת סימפסון יש חמש נפשות, כולל תינוקת, בדיוק כמו אצלנו", היא מספרת בחיוך. אודליה מיהרה להזמין פאה כחולה, ורק כשזו הגיעה והיא הצליחה להעמיד אותה כלפי מעלה, כנדרש, היא הכריזה שיש תחפושת. מכאן ועד לעיצוב הבגדים אצל אולגה התופרת הדרך הייתה קצרה ובפורים הם עשו את זה שוב ובגדול. עם תלבושות בדיוק לפני הספר, פרצופים צהובים הפכה משפחת משה למשפחת סימפסון- האם מארג', אבא הומר, אורי הפך לברט, שירז לליסה ורוני בת החצי שנה הפכה לתינוקת מגי.

 


ואם לרגע אודליה חששה שרוני הקטנה לא תקבל יפה את הרעיון שצובעים לה את הפנים בצהוב, או שמא היא תיבהל כשתגלה כי בני משפחתה השתנו לה בין לילה, מהר מאוד היא הבינה שרוני היא לגמרי אחת מהמשפחה. התינוקת שיתפה פעולה והתגלגלה מצחוק כשראתה את הוריה מחופשים.
ככה הם הסתובבו ברחובות, סוחפים גלי אהדה גדולים מכל מי שראה אותם, הצטלמו עם אין ספור אנשים שלא ויתרו, והם גם לא שכחו לפרגן לחיילי בסיס מה"ס בקרבת העיר, כשעלו לשם מחופשים עם משלוחי מנות ושימחו את החיילים. עד כדי כך הם היו מוצלחים בתחפושת הזו, שתמונתם הגיעה לאתר ynet של 'ידיעות אחרונות' כאחת התחפושות המוצלחות של השנה. ואם לא די בזה, הרי שהם קטפו את פרס במקום הראשון בתחרות התחפושות ב'ביטלס' (לשם הגיעו כמובן בלי הילדים) וזכו בכרטיס טיסה לאמסטרדם.
ואם תהיתם כמה עולה להם בכל השנה התענוג הזה, תהיו בטוחים שמדובר בהשקעה כספית לא קטנה. "ירון כבר מתחיל לחסוך לתחפושת של השנה הבאה", אומרת אודליה בצחוק ומבהירה כי היא כבר התחילה להפעיל את המנועים בחיפוש רעיון מדליק לתחפושת של השנה הבאה. ומה על תחפושת הסימפסונים, הרי הם לא ילבשו אותה שוב?
אודליה מכריזה בחיוך כי זו מוצעת למכירה. אז....


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש