פרסומת
דלג

מגעים לפתיחת מיני מול אופנה בקניון האדום

מאת: איה פלשקס ● צילום: איה פלשקס ● 13/4/2017 12:22 ● ערב ערב 2806
סניף 'שופרסל שלי' פינה את חנותו בקניון האדום שבמרכז העיר ובמקום החלו פעולות ההריסה לקראת שיפוצים שיכללו בין השאר ויטרינות בקיר החיצוני ● בחלק מהמקום יפתח מרכול של 'משב מרקט' ● לגבי החלק השני מתקיימים מגעים עם חברות אפנה לפתיחת מיני-מול של חנויות מתחום האפנה
מגעים לפתיחת מיני מול  אופנה בקניון האדום
הורסים את 'השופרסל שלי', יבנו 'משב מרקט'

חנות של משב מרקט תיפתח במקום בו היה ה'שופרסל שלי' במרכז העיר. העבודות במקום כבר מצויות בעיצומן מזה מספר שבועות, וכרגע הן בשלב הריסת הישן.
משב מרקט לקחו כ-650 מ"ר, מהשטח של השופרסל, כל השאר, 550 מ"ר עדיין עומדים להשכרה. בני מאיר פועל להשכרת המקום עבור הבעלים משה צייגר, ולדבריו כבר מתקיימים מגעים עם גורמים מעוניינים. השוכרים יקבלו את המקום משופץ ברמה גבוהה. מדובר על שינוי החזית לויטרינות לכל האורך ובמקום הקיר הסגור שנמצא שם כיום.
כיום יש מגעים עם חברות אפנה לגבי השטח המדובר. כחלק מהחשיבה בעניין יתכן כי השטח יחולק לכמה חנויות, כנראה מתחום האפנה, ובמקום יווצר מעין מיני-מול.
ההערכות לאזור זה של העיר - מורד שדרות התמרים - הוא כי המחיר להשכרה הוא 120-250 ₪ למ"ר, כאשר, בדרך כלל, ככל שהחנות קטנה יותר כך עולה המחיר למ"ר. בהנחה שכך יהיה הדבר גם במקרה זה הרי שנראה בחישוב ראשוני, כי ישתלם לבעלים יותר לאכלס את המקום במספר חנויות קטנות ובינוניות. הכוונה לפתוח את כל החנויות במתחם ביחד, הצפי: יוני-יולי השנה.


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש