פרסומת
דלג

אילת סיימה שלישית בטורניר לזכרו של אודי

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: פרנסיסקו די סטסיו ● 20/9/2017 17:29 ● ערב ערב 2829
זה יכול היה להסתיים עבור אילת במקום הרביעי והאחרון בטורניר לזכרו של אודי סגל ז"ל● אלא ששלשה של ג'ורדן לויד ממחצית המגרש, עם שריקת הסיום, הביאה לניצחון על נס ציונה ● אילת סיימה שלישית, ובהנהלה עדיין מזכירים: "אלו רק משחקי אימון"
אילת סיימה שלישית בטורניר לזכרו של אודי

זה לא נעים להיות מודח משלב חצי הגמר בטורניר שאתה מארח בבית, וזה עוד יותר גרוע לסיים במקום האחרון בטורניר. מזה בדיוק ניצלה ’הפועל פתאל אילת’ ביום שבת, כששלשה של ג'ורדן לויד, ממחצית המגרש, עם שריקת הסיום, הצילה אותה מעלבון. אילת סיימה שלישית בטורניר לאחר שניצחה את ’עירוני נס ציונה’ 77:79, זאת לאחר שיומיים קודם הפסידה ל’מכבי אשדוד’ (האקסית של המאמן טפירו). למשחק הגמר הגיעו אשדוד שניצחה את אילת ו’הפועל תל אביב’ שניצחה את ’עירוני נס ציונה’.

 


לאחר עשר שנים בהן התקיים באילת טורניר 'חברים זוכרים את אודי', אגב התרפקות על שחקני העבר של הכדורסל בארץ והקבוצות המקומיות, הפעם שונה הטורניר. לאחר שהמארגנים הבינו כי הוותיקים כבר וותיקים מכדי למשוך משחק שלם וכי הם כבר לא מספיק אטרקטיביים לקהל, הוחלט השנה לשנות את מועד הטורניר מחודש פברואר (מועד אזכרתו של אודי ז"ל) לחודש ספטמבר - טרום עונת ליגת העל בכדורסל ולקיים טורניר ליגת העל. ארבע קבוצות הוזמנו לטורניר, בהן המארחת ’הפועל פתאל אילת’,’עירוני נס ציונה’, ’מכבי אשדוד’ ו’הפועל תל אביב’. בין שני המשחקים הראשונים התקיים באולם טקס לזכרו של אודי, שהיה מאמן ושחקן באגודה המקומית. בטקס נשאו דברים עו"ד נרי סגל, אחיו של אודי וראש העירייה מאיר יצחק הלוי. לאחר משחק הגמר בו ניצחה ’הפועל תל אביב’ את יריבתה ’מכבי אשדוד’, העניק נרי סגל את הגביע לקפטן האדומים שחגגו את הניצחון בטורניר. אילת עדיין חסרה שחקן גבוה ואת חסרונו ניתן היה להרגיש מצוין בהגנה המחוררת. מנגד, הדבק בקבוצה עדיין לא הושלם וכמו שמסביר השבוע יו"ר הקבוצה מוטי אמסלם: "אלו משחקי אימון שנועדו לייצר את הדבק הזה, לבדוק הרכבים שונים ולתת לשחקנים זמן משחק. אני די מרוצה מהקבוצה". אמסלם סיכם: "טאקר ואפיק ניסים לא שיחקו במשחק הראשון מאחר וסבלו ממתיחת שריר ולא רצינו לקחת סיכונים מיותרים. אלו היו משחקי אימון טובים. יש לנו עוד זמן להתגבש".
על פי מארגני הטורניר, בשנה הבאה יצורפו לטורניר גם השחקנים הוותיקים בדרך שתימצא ראויה ומתאימה.
 


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש