פרסומת
דלג

מותק

מאת: ● ● ערב ערב 2215

להרגיש בשמיים


להופעה של יהודה סעדו ב'קוקונט' גרוב, כאמור, הגיעו כל המי ומי באילת. בין היחידים ומותק מדגישה יחידים שהצליחו לגנוב תמונה עם הכוכב הטרי למרות האבטחה הצמודה שהיתה עליו, הייתה ישראלה ממן ממלון 'המלך שלמה' ויריב אלקיס מ'קנזו הפקות', שיום למחרת כבר היה שותף לאירוע הפתיחה המרהיב של מועדון ה'אליקסייר' במלון 'הנסיכה'.
תמונת כתבה
צילום: יוסי דוס-סנטוס


(דיגיטלית 4)
חגיגה כפולה
אושרה, לאחר שנתיים של עבודה במלון 'רויאל גארדן' במחלקת שירות לאורח, החליטה לעזוב, ובמסיבת הפרידה שנערכה לה ב'פעמון', חגגו לה החברים גם יומולדת 28, חגיגות שנסתיימו בסופו של דבר במועדון ה'פלטיניום'. צילום: יוסי דוס-סנטוס
(דיגיטלית 5, 6) ראש טוב
משה סלסה, אחד האנשים הכי מצחיקים שמותק מכירה, התהלך לו בסוף השבוע האחרון עם עיצוב שיער וצבע מיוחד פרי ידיו של אייזיק מ'לה וילה אייזיק'. מותק מתעניינת אם היא יכולה לנצל את הראש שלו לפרסום מודעת חינם וסוף סוף להצליח למכור את האופנוע... צילום: רוני מויאל

(דיגיטלית 7 )
הצרובים באילת
לרגל יום הולדת 10 שחגג 'קול הים האדום' השבוע, הגיעו כוכבי העונה הקודמת של דידי הררי 'מת להיות' כדי להשתתף באירוע. ערב לפני החגיגה, הם הגיעו בהרכב מלא ל'פיק אפ' שבמרכז תיירות, וליאור מייארה, שמת להיות עמיר בניון, הפתיע ושר, והשמועה אומרת שייתכן ויופיע בקרוב. בין הנוכחים: (מימין לשמאל): שמוליק ספן (צביקה פיק), גילי מיילי (שלמה ארצי), שזכה במקום הראשון וחביב מותק- ליאור מייארה (עמיר בניון). צילום: יוסי דוס סנטוס

קאמבק מפתיע


מועדון ה -' ELIXER', אשר פתח את שעריו ביום שישי האחרון, נפתח ובגדול. המועדון, הממוקם במלון 'הנסיכה', עבר שיפוץ ונתן קאמבק מפתיע. את המועדון לקח לניהול מייק צ'זנה, שידוע כאחד אשר ניהל מועדונים ומסעדות בתל אביב וגם באילת. הוא הצליח למלא את ה - 'ELIXER' ביום שישי עד אפס מקום.
על הסלקציה הייתה אחראית בכניסה, האחת והיחידה, ליטל, אשר הייתה הסלקטורית של ה'אקסייט' בימיו הטובים.
לפתיחה של המועדון, הגיעו כל המי ומי שלא זכו ליהנות מזמן כמו שנהנו ב - ELIXER''.
נצפו מבלים: יניב יחזקאל, אושרי גבאי, אילן פיפסון ושוש ציון, ריס, מנכלי מלונות, יהלומנים הידועים כבליינים של מלון 'הנסיכה', נציגות גדולה של מלון 'קלאב מד', מנהל חנויות 'צ'פליין', אלכסנדר פונטון, בעל הרפסודה, ארז מימון, וכל יחצני המועדונים בעיר הגיעו להציץ על האירוע הגרנדיוזי שאירח את שלומי זידן, אשר היה אחראי על המוסיקה. הרקדניות לא הפסיקו לנענע והרבה אלכוהול נשפך לכל השתיינים.
בסוף השבוע הזה, צפויה לבליינים חוויה יפנית במועדון ה'אליקסייר', הפקה שירדה היישר מתל אביב. בין הדי ג'יים שינגנו:
DJ ישראל אהרוני (שף), DJ רועי פלינר 'TLV', DJ ערן ברנע מ'האומן 17'. הפתעות רבות מתוכננות במסיבה: באדי סושי, דבר שאף פעם לא היה באילת, מופעי סומואים, בר סאקי ובר סושי במהלך כל הערבים. מותק לבטח לא מתכוונת להפסיד את המסיבות.
תמונת כתבה


דמוקרטיה ועיתונות


ילדי בית הספר הדמוקרטי של אילת הגיעו לסיור מודרך במערכת 'ערב ערב'. רותם, מנכ"ל העיתון, קיבל את פניהם ושוחח איתם על דמוקרטיה, עיתונות חופשית ותפקידו של המקומון בחיי הקהילה. בתום הדיון, ערכו התלמידים סיור במערכת העיתון וקיבלו הסבר כיצד נולד עיתון מידי שבוע. בתום הסיור, קיבל כל ילד שי מתנת 'ערב ערב'.
מורים ומנהלות שמעוניינים לקבוע סיור לכיתתם במערכת, מוזמנים ליצור קשר ולתאם את הביקור, אנחנו מצידנו נשמח.
תמונת כתבה


חיוך עם שיניים בריאות


מרפאת שיניים 'כללית סמייל' פותחת חיוך רחב לקראת השנה החדשה, המרפאה, שמספקת טיפולי שיניים בשירות אדיב ונעים, עם צוות מנצח, הופכת כל טיפול שיניים לחוויה מהנה.
תמונת כתבה
צילום: יהודה בן יתח


התארחו בשיפודי התקווה


ורדה צוברי התארחה במסעדת 'שיפודי התקווה' בתכניתה ברדיו המקומי. המסעדה אירחה וחילקה ארוחות במתנה למאזינים שהתקשרו בשידור חי לתכנית.
תמונת כתבה

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש