פרסומת
דלג

הוארך מעצרו של הירדני שתקף קטינה עד תום ההליכים

מאת: איה פלשקס ● צילום: אילוסטרציה ● 2/10/2017 20:24 ● ערב ערב 2831
אירוע הדקירה שארע לפני מספר שבועות באחד מבתי המלון, בו נפצעה בידה אורחת מידי עובד ירדני שנכנס לחדרה, הסעיר את תושבי העיר שחששו כי המדובר באירוע על רקע לאומני ● במשטרה ובצה''ל שוללים כעת את הדברים והכיוון כרגע הוא ניסיון למעשה מגונה ותקיפה ● אלא שהן המתלוננת והן העובד הירדני טוענים כי הותקפו מינית זה על ידי זו ולהיפך ● כעת יצטרך לבחור בית המשפט בגרסה האמינה בעיניו
הוארך מעצרו של הירדני שתקף קטינה עד תום ההליכים
החתכים בידיה של הקטינה

במהלך חודש ספטמבר חדרן ירדני נחקר ארוכות על ידי המשטרה ורשויות אחרות לאחר שאישה צעירה, כבת 18 אורחת במלון המלך שלמה הגיעה לבית החולים יוספטל עם חתך באצבעות, ולאחר, כפי שדווחה, שחדרן ירדני ניסה לתקוף אותה. בבהלתה אף קפצה ממרפסת החדר שלה למרפסת הסמוכה. החדרן נעצר עוד באותו יום ובעגלת העבודה שלו נמצאו מוצגים הקשורים לכאורה לאירוע. למחרת האירוע הוא הובא להארכת מעצר והמשטרה הגישה לשופט דוח סודי. עורך דינו הדגיש לפרוטוקול כי החשוד עומד על חפותו והוסיף וציין "אמנם גרסתו כפי שאני מבין אותה היא גרסה שיכולה להתרחש רק במקרים נדירים אבל היא לא בלתי אפשרית, זה לא מדע בדיוני".
הגרסה של החשוד נשמעה רק בבקשה השנייה להארכת המעצר: החדרן נכנס לחדר המלון ופגש שם את האורחת שזה עתה מלאו לה 18. לדבריה הוא התעקש להיכנס, הוציא סכין ודקר אותה. כשהתגוננה נפצעה באצבעותיה. החדרן לא מכחיש את הימצאותו במקום אך לדבריו ההתרחשות הייתה הפוכה: אותה צעירה תקפה אותו מינית, אחזה במבושיו ורצתה לקיים עמו יחסי מין. כך היא נחתכה מהסכין. הוא רץ החוצה מוכתם בדם וסיפר את הדברים לחברו הטוב. בחקירות נוספות בתחילה אמר החדרן כי הסכין שנמצאה בעגלתו – היא שלו וכי הוא משתמש בה לחיתוך פירות. אחר כך חזר בו מגרסתו.
מעצרו הוארך בחמישה ימים לצורך ביצוע בדיקות שונות. כשהגיע ביום ראשון שוב לבית המשפט הוארך מעצרו בשלישית בארבעה ימים, הפעם עד לסיום הבדיקות. השופט שמסר בהחלטתו כי הוא בוחן את הדברים על פי סדר הדין הפלילי הוסיף בהחלטתו כי לפי הראיות לכאורה התומכות בחשד הנטען כלפי חשוד זה, "מיוחס לחשוד חשד בדבר ביצוע עברות של מעשה מגונה באדם, פציעה כשהעבריין מזויין והחזקת אגרופן או סכין" השופט האריך שוב את מעצרו להשלמת פעולות חקירה, עד ערב חג סוכות.
ממשטרת ישראל נמסר: "במשטרת ישראל התקבל דיווח על אירוע בו נדקרה/נחתכה אורחת מלון על-ידי עובד במלון, כח שוטרי סיור יחד עם לוחמי משמר הגבול עצרו את החשוד במעשה.
בתחקור פרטי האירוע על-ידי גורמי הביטחון ומשטרת ישראל לא נמצאה ראיה לחשד סביר כי המעשה נעשה על רקע "חבלני-לאומני", משטרת ישראל פתחה בחקירה לנסיבות האירוע במהלכה נחקר החשוד בחשד לפציעה כשהעבריין מזוין ובניסיון מעשה מגונה, מאז יום האירוע ועד להיום (01/10/17) מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת לצורך חקירה, הפרקליטות ביקשה מספר השלמות חקירה, מעצר הירדני הוארך שוב ביום ראשון השבוע עד ליום רביעי הקרוב, במסגרת "מעצר ימים" לצורך המשך חקירה. בסיום החקירה החומר יועבר לפרקליטות מחוז דרום (פלילי) לצורך עיון והחלטה. נכון לעכשיו אין שום ראיה לחשד כי המעשה נעשה על רקע לאומני".


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש