פרסומת
דלג

סכנת נפשות בדרך מצריים

מאת: רותם נועם למערכת ערב ערב באילת ● צילום: רותם נועם למערכת ערב ערב באילת ● 20/10/2017 18:01 ● ערב ערב 2833
איי התנועה שנבנו לאורך חוף קצא''א בניסיון לייצר במקום חניות הפכו למפגע תחבורתי מסכן חיים ● נהגים מתלוננים כי בשל גודלם הקטן הם אינם נראים בשעות הלילה ורכבים שנסעו במקום כבר נתקלו בהם והאירועים הסתיימו בגלגלים מפוצצים ואך במזל לא גבו נפגעים ● יהודה מורדי, יו''ר וועדת תחבורה: ''לי אישית זה לא נראה, נעלה את הנושא לבחינה מחודשת בוועדת התחבורה הקרובה''
סכנת נפשות בדרך מצריים
גלגלי רכבים כבר התפוצצו, במזל לא הסתיים באסון. מפרצי החניה בדרך מצריים

הכוונה היתה ללא ספק טובה. בעיריית אילת רצו להכשיר לקראת פתיחתו של חוף קצא"א לציבור שטחי חניה נוספים. לשם כך הכשירו לאורך גדר קצא"א, בשול דרך מצרים, חניות עליהן כבר כתבנו בשבוע שעבר לאחר שנהגים פנו והתריעו כי מיקומן לצד דרך מהירה עלולה להוות סכנה לרכבים שינסו להשתלב בתנועה. השבוע הפנו את תשומת לבנו לבעיה לא פחות חמורה במקום – מפרצי החניה הוסדרו במקום באמצעות איי תנועה קטנים שפוזרו לאורך החניות. מדובר באיי תנועה שאף שמסומנים באדום לבן, אינם נראים בעת החשיכה ומספר רכבים כבר מצאו עצמם נתקלים בהם בשעות החשיכה. התקלות שכזו עלולה להסתיים בפיצוץ בגלגל במקרה הטוב ובתאונת דרכים במקרה הרע. פנינו ליהודה מורדי, יו"ר וועדת תחבורה בעיריית אילת על מנת לבררה אם הוא מודע לנושא: 

 

 

איי התנועה שהם בנו שם כמעט בלתי נראים בלילה ורכבים נתקעים בהם, כבר התקבלו תלונות על גלגלי רכב שהתפוצצו תוך כדי נסיעה עקב פגיעה בהם
"נכון אני מסכים אתך, אני לא אהבתי את זה, מי שאישר את זה זה מהנדס תחבורה של הרשות שבנתה את זה במהירות על מנת לאפשר חניה לבאי החוף, אני לא מכיר בעוד מקום את האיים האלה."

אתה מסכים שזה מסוכן מאוד?
אני לא אוהב את זה, קיבלתי תלונות על זה, אנשים נתקעים בהם על גלגלים שהתפוצצו, אני אעלה את הנושא בוועדת תחבורה הקרובה, נבדוק את זה מול מהנדס תחבורתי שלנו, משטרת אילת ובוחני מתנ"א. נבדוק את זה עם כל הגורמים שוב, לי אישית זה לא נראה".


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש