פרסומת
דלג

כמה שווה צלחת בראש?

מאת: מערכת ערב ערב ● צילום: אילוסטרציה ● 27/10/2017 11:05 ● ערב ערב 2833
מאסר על תנאי ופיצוי בגובה 750 ₪ למתלוננת, זה עונשו של תוקף בת זוגו לאחר שזרק עליה מראה, כסא וצלחת = האם התחשב השופט בעובדה שהנאשם היה עצור במתקן חולות?
כמה שווה צלחת בראש?

 

על פי הנטען בכתב האישום המתוקן, ביום 24.06.2016 בשעות הלילה, התגלע ויכוח בין הנאשם לבין מי שהייתה באותה עת בת זוגו, כל זאת שעה שהנאשם תחת השפעת אלכוהול והרקע לוויכוח הוא קנאת הנאשם במתלוננת. במעמד זה זרק הנאשם צלחת זכוכית על המתלוננת וזו פגעה באצבע ידה השמאלית. לאחר מכן הנאשם הטיח כיסא מפלסטיק לכיוון המתלוננת, הפיל מראה גדולה והמתלוננת נפלה ארצה. עת התקשרה המתלוננת למשטרה, היכה הנאשם בראשה ובידיה באמצעות אגרופיו.

הנאשם יליד שנת 1989, פליט מסודן שהגיע לארץ בשנת 2012 ונעדר הרשעות קודמות.

|לאחר ששקלתי את טיעוני הצדדים" פסק השופט, "מצאתי לנכון לאמץ את הסדר הטיעון שהינו סביר והולם בנסיבות העניין הגם שהוא ברף המקל של מתחם הענישה ההולם. נתתי משקל להודאת הנאשם, לעובדה שניתק כל קשר עם המתלוננת, לתיקון המשמעותי שנעשה בכתב האישום, לחלוף הזמן ולנסיבותיו האישיות של הנאשם, לרבות שהייתו תקופה ארוכה במתקן "חולות". סבורני כי תיק זה מחייב השתת רכיב של פיצוי, כך הצעתי לצדדים, והם קיבלו הצעתי. לפיכך, אני מטיל  בזה על הנאשם עונשים כדלהלן:

מאסר על תנאי - מאסר על תנאי לתקופה של 8 חודשים. הנאשם יישא בעונש זה אם בתקופה של שלוש שנים מהיום יעבור על עבירות אלימות.

פיצוי - הנאשם ישלם למתלוננת (ע.ת. 1) פיצוי בסך 750 ש"ח. הפיצוי ישולם עד ליום 01.01.2018. התשלום יבוצע לקופת בית המשפט , וממנה יועבר למתלוננת על פי הכתובת שתמסור המאשימה. 

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש