פרסומת
דלג

מהם אביזרי המין הנמכרים ביותר בחנויות סקס?

מאת: מסחרי ● צילום: מסחרי ● 13/11/2017 15:38 ● ערב ערב 2836
אביזרי מין נחשבים למוצר חובה כמעט בכל בית, בין אם מדובר על זוג נשוי ובין אם מדובר על גברים ונשים רווקים. כיום, בניגוד לעבר, יש מגוון רחב של אביזרי מין וניתן למצוא הרבה אפשרויות להגברת הגירוי העצמי ולשדרוג יחסי המין
מהם אביזרי המין הנמכרים ביותר בחנויות סקס?

אם כך, מהם אביזרי המים הנמכרים ביותר בחנויות סקס ואלה שחייבים להימצא אצלכם בבית?

 

פלשלייט – לעינוג מקסימלי של הגבר

 

פלשלייט הנו מוצר סקס מהפכני וחדשני שמאפשר חווית אוננות גברית מרחיקת לכת. הפלשלייט נחשב לאחד מאביזרי הסקס הפופולאריים ביותר בחנויות סקס והוא מאפשר לגבר ליהנות מאוננות מוגברות ומגירוי משמעותי. מדובר על מכשיר דמוי פנס שמדמה איבר מין נקבי ומאפשר להעצים את חווית האוננות בדומה לרוקט פוקט אצל נשים.

יש כל מיני סוגים של פלשלייט המיועדים לגירוי מקסימלי של איבר המין הזכרי. הפלשלייט יכול להתאים לכל מי שרוצה לענג את עצמו ויכול להתאים גם לאביזר מין שמשדרג את יחסי המין בין הגבר לבת זוגתו או בין הגבר לבן זוגו – ניתן אף לעשות שימוש זוגי בפלשלייט ולחלוק את חוויות העינוג העצמי באמצעותו.

 

דילדו – אביזר סקס פופולארי לנשים ולגברים

 

הדילדו הוא אחד מאביזרי המין הפופולאריים ביותר שנמכרים בחנויות סקס. הדילדו הוא למעשה חיקוי מאוד מוצלח של איבר המין הזכרי והוא מאפשר חדירה אל הנרתיק ואל פי הטבעת אצל גברים ונשים. את הדילדו ניתן להדביק על משטחים שונים וכל ליהנות מאפשרויות חדירה שונות ומתנוחות מגוונות, בין אם מדובר על שימוש עצמי או על שימוש זוגי. הדילדואים מתאימים גם לגבר וגם לאישה, ולכל סוג של יחסי מין בין גברים לגברים או נשים לנשים. הדילדו מגיע במגוון של גדלים, צורות וצבעים ויש כאלה שאפילו משודרגים יותר ומגיעים על גירוי חיצוני לדגדגן ועם שליטה חיצונית שך שלט רחוק.

 

ויברטור – מגוון של סוגים ואפשרויות

 

ויברטורים נחשבים לאחד מהמוצרים הנמכרים ביותר בחנויות סקס בארץ ובעולם ומאפשרים חווית עינוג משותפת ופרטית במגוון סוגים ואפשרויות. ויברטור הוא למעשה חיקוי מוצלח לאיבר המין הזכרי והייחוד שלו טמון בעובדה שהוא רוטט בדרגות שונות ובעוצמות משתנות. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי ויברטורים כמו ויברטורים שמותאמים גם לדגדגן ולנקודת הג'י, ויברטורים עם תוספת של גירוי אנאלי, ויברטורים שמיועדים לחדירה אנאלית וויברטורים שנשלטים מרחוק על ידי שלט חיצוני. כמו כן ניתן למצוא ויברטורים עם אשכים ויברטורים לערמונית של הגבר וויברטורים בטקסטורות שונות להגברת הגירוי הפנימי.

 

רוקט פוקט – מוצר חובה לכל אישה

 

הרוקט פוקט נחשב לחברה הטובה ביותר של האישה בכל מה שנוגע אל גירוי עצמאי וחווית אוננות וגם לחוויה זוגית. הרוקט פוקט נועד לשימוש חיצוני ומאפשר גירוי של האישה בצורה שמותאמת לאנטומיה שלה באופן שמציע גירוי קבוע בעוצמה קבועה של רטט על אזור הדגדגן. באמצעות רוקט פוקט יכולה גם האישה להתגרות בקלות וגם הגבר יכול ליהנות מהרטט בסמיכות לאיבר המין שלו.


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש