פרסומת
דלג

הישגים לשחיינים האילתים בערד

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 17/11/2017 10:55 ● מה נשמע 522
שתי נבחרות השחייה האילתיות - הפועל ג'ימים בניצוחה של מעיין בוכריס, והפועל אילת, בניצוחו של סרגיי גרום, השתתפו בסוף השבוע באליפות השחייה בערד וחזרו עטורי מדליות וכבוד
הישגים לשחיינים האילתים בערד

ביום שבת התקיימה כמיטב המסורת בערד תחרות הקרב רב לכל אגודות הדרום. בסך הכל השתתפו בתחרות 10 קבוצות מאזור הדרום. במסגרת תחרות קרב רב כל שחיין מתחרה בחמישה מקצים שונים: 50 מ' פרפר, 50 מ' גב, 50 מ' חזה, 50 מ' חתירה ו - 100 מ' מעורב.  התוצאות של כל מקצה נאספות ומשוכללות על פי קטגוריות גיל, מה שאומר שמדובר בתחרות פיזית קשה. בקבוצת 'גימים' בניצוחה של מעיין בוכריס היו הבולטים השחיינים גיא ביטון וליאל מיידני ששברו שיאים אישיים כמעט בכל הקפיצות שלהם למים וקטפו את המקומות הראשונים בקטגורויית גיל 13. תמר שוורץ סיימה במקום הרביעי כללי לגילאי 14 בנות וקריסטינה קורולך סיימה חמישית לגילאי 12 בנות.

קבוצת הפועל אילת בשחייה של סרגיי גרום שלחה לתחרות שישה שחיינים: לב שטיינברג בן ה - 11, יונתם בן ה - 14, שחר שביט בת ה- 15, מורגן קולי בת ה - 15, דני ספירטוס- 16 ואניה גרום שהשתתפה בבוגרות. לב סיים במקום השני כללי בקטגורית הגי לשלו כשהוא חותם על תוצאות מצוינות ומשפר חלק משיאיו האישיים. דניאל המשתייך לקטגוריי תנוער סיים שלישי בדירוג הכללי ואילו מורגן קולי, כהרגלה לא השאירה הרבה מקום ליריבותיה בדרום וסיימה ראשונה בפער משמעותי מהמדורגת שניה אחריה. אניה סיימה שנייה בבוגרות, עם תוצאות סבירות שמצביעות על כך שהיא עדיין לא חזרה לאיומנים הרגילים.
  

קורניך וגורן


הצעירים לא נשארו מאחור


השחיינים הצעירים בני ה - 9, של קבוצת 'גימים', לא השתתפו בתחרות הקרב רב אלא בתחרות רגילה במקצים 50 מ' גב, 50 מ' חזה ו- 50מ' חתירה וזכו במיקומים 1-3.
נור עואד זכתה ב - 2 מדליות זהב ב- 50 מ' גב וחזה ובמדליית כסף ב - 50 מ' חתירה.
עמרי בן טובים זכה ב - 3 מדליות כסף בכל המקצים בהם השתתף.
יהלי גורן זכתה במקום השלישי ב- 50 מ' חזה.

 

נבחרת הפועל

 

מצטיינים וטוב להם


השחיינים ניקיטה קורונין, אלוף ישראל ב - 50 מטר חתירה לגילאי 11 והשחיינית יערה גורן, אלופת ישראל ב- 100 מ', 50 מ' ו- 200 מ' חתירה לבנות בגילאי 11, חברי קבוצת הפועל 'גימים', לא נכחו בתחרות בערד, מאחר ובאותו זמן הם השתתפו במחנה אימונים לשחיינים צעירים מצטיינים במכון 'וינגייט'. השנה החליט איגוד השחייה בארץ לקדם את השחיינים הצעירים ולקיים מדי חודש בשנה יום שלם של מחנה אימונים עם מיטב המאמנים בארץ במטרה להעשיר ולקדם את דור העתיד של השחיינים בישראל. 55 ילדים מכל הארץ, בגילאי 11-14,  ביניהם שני האילתים המוכשרים, נבחרו להשתתף במחנה אימונים זה במרוצת השנה כולה. בחודש הבא יצטרף אל השניים שחיין נוסף מקבוצת 'גימים'- גיא ביטון הן ה - 13. יערה וניקיטה חזרו ממחנה האימונים עייפים אך מרוצים מהחוויה. 


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש