פרסומת
דלג

בלי זר אחד ועדיין בלי ספונסר ראשי - אילת יצאה לדרך

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 29/8/2018 18:16 ● ערב ערב 2878
ביום שני השבוע יצאו אימוני הפועל אילת לדרך בהרכב מלא של כל הסגל שהוחתם עד כה ● באילת מקווים כי תוך 48 שעות כבר יוחתמו שחקן זר וישראלי נוספים ואילת תשלים את סגל השחקנים שיעמוד מוכן לקראת הטורניר המסורתי לזכרו של אודי סגל ז"ל ● על הכוונת הישראלי אליאב מושיאשווילי (2:00 מ') ● בקרבת הקבוצה כועסים השבוע על פיטוריו של הפיזיוטרפיסט יוסי רחמני לטובת פיזיוטרפיסטית מאשדוד ● בהנהלת הקבוצה מבהירים: "לצערינו האילתים מפריזים במחירים"
בלי זר אחד ועדיין בלי ספונסר ראשי - אילת יצאה לדרך
יוצאים לדרך

מיום חמישי שעבר ועד ליום ראשון השבוע, חתמה הפועל  אילת על רכבת אווירית של שחקני הרכש הזרים בקבוצה, שהתייצבו לתחילת האימונים והצטרפו לשחקנים הישראלים שכבר יצאו לדרך. ביום שני השבוע יצאו אימוני הקבוצה לדרך, כשהבשורה הטובה היא: הקבוצה נראית מעניינית, אתלטית ובעיקר גבוהה. תרשמו לפניכם את הסגל: אבי בן שימול 1.94 מ'), עידן זלמנסון (2.06 מ'), פרדריק בורדיון (1.93 מ'), יהונתן שולדנברג (2.04 מ'), טרל מילר (2.03), ג'יי פי טוקוטו (2.01 מ'), לנזל סמית' (1.93 מ') ודיויד כהן (1.88 מ') והאילתים איתי שריקי (1.85 מ') ומתן דוידי. לאלו יש להוסיף שני שחקני נוער שזהותם טרם נסגרה סופית. השבוע נודע כי אילת מנהלת מגעים מתקדמים עם הפורוורד אליאב מושיאשווילי בן ה – 24 (2:00 מ'), שנחשב בצעירותו לתקווה ישראלית גדולה אך בשנים האחרונות נעלם קצת מהנוף לאחר פציעה קשה שעבר בברכו. מאז הפציעה שיחק מושיאשווילי בעיקר בקבוצות בליגות הנמוכות. יחד עם זאת, היום או מחר כבר יוחתם  גם השחקן הזר האחרון שחסר בפאזל של דרוקר שהחתמתו התעכבה עד היום לטובת גיוס כספים. כך או כך הכוונה כי כבר בטורניר הקרוב לזכרו של אודי סגל, תעמיד אילת סגל מוכן.

 

"מוציאים את הצוות האילתי החוצה"


בד בבד עם תחילת האימונים באילת טרם השלימו את מציאתצ הספונסר הראשי. השבוע אמורים גורמים בהנהלת הקבוצה להיפגש עם עידן אבשלום, שעדיין לא ירד מהאפשרות לקחת לידיו את הקבוצה. במקביל נותן חסות אילתי, מנסה לקדם קבוצה חיצונית של משקיעים שתקח על עצמה את הקבוצה על תקן ספונסר ראשי. כך או כך, השבוע נשמעו סביב הקבוצה קולות מחאה על כך שבמקום לקדם את האילתים, נפרדה הקבוצה בעונה הקרובה משני אנשי צוות מקומיים לטובת חיצוניים. מאמן הכושר דקל יוסף, עזב את הקבוצה לטובת המשך קידום עסקיו הפקטיים בעיר בתחום הספורט ואילו תחתיו הובא לקבוצה מאמן כושר מיטבתה. אבל עיקר הכעס הופנה השבוע עם פיטוריו של יוסי רחמני, מי ששימש במשך שש השנים האחרונות כפיזיוטרפיסט של הקבוצה, וזאת לטובת הורדתה לאילת של פיזיוטרפיסטית מאשדוד. מקורבים לרחמני סיפרו השבוע: "הדרך בה נעשו הדברים מקוממת. לא יתכן שבמשך כל טרום העונה אף אחד לא רמז לו על הכוונה להחליפו ואז רגע לפני תחילת העונה, למרות שלכל הצוות העלו את המשכורות, קראו ליוסי למשרד וביקשו ממנו לקצץ את שכרו ב – 35 אחוז. לא היה כאן ספק שזה היה מכוון, על מנת שיימצא את דרכו החוצה. חבל שבמקום תושב אילת, איש מקצוע מדרגה ראשונה, בעל וותק בקבוצה, מביאים עכשיו גורם חיצוני שיצטרכו לשלם בה שכר דירה וכל היוצא בזה".

 

חדשים על הפרקט

 

מהנהלת אילת נמסר השבוע: "אנחנו הראשונים שהיינו שמחים להעסיק תושבי אילת. לצערינו, אנשי המקצוע בעיר מגזימים בתנאי השכר שהם דורשים. לא מצאנו מאמן כושר שיעמוד בדרישות התקציב שלנו ונאלצנו להביא מאמן מיטבתה. גם תנאי השכר שהועמדו לנו על ידי הפיזיוטרפיסט היו הרבה מעבר למה שהיינו מוכנים לשלם. צר לנו אבל זו המציאות".
כך או כך באילת ינסו להעמיד קבוצה ראויה כבר לקראת הטורניר המסורתי לזכרו של אודי סגל ז"ל שיתקיים בין התאריכים 13-15/9 בהשתתפותן של הקבוצות: מכבי ראשון לציון, הפועל גליל עליון והקבוצה החדשה בליגת העל מבאר שבע.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש