פרסומת
דלג

שלושה וחצי חודשים אחרי שהצטרף, יובל שריר עוזב את בני אילת על רקע חילוקי דעות

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 6/5/2019 18:25 ● ערב ערב 2914
שלושה וחצי חודשים בלבד אחרי שהנהלת בני אילת פנתה ליובל שריר בבקשה להצטרף אל שורות ההנהלה בניסיון להוציא את העגלה מהבוץ העמוק בו הייתה שקועה קבוצת הבוגרים, הסתיים השבוע הרומן בין הצדדים ● שריר שהאמין כי ביכולתו לרתום את אוהדי הקבוצה לשלוח יד לכיס ולשלם 50 ₪ בחודש, קרי 600 ₪ בשנה, גילה להפתעתו שאפילו חברי ההנהלה שהיו שותפים מלכתחילה לחזון שלו, לא מוכנים לשלם ● השבוע הוא אמר יפה תודה והניח את המפתחות על השולחן ● שריר: "אם חברי ההנהלה אפילו לא מוכנים לשלם, מה עשינו?" ● דובר אגודת בני אילת מסר בתגובה: "לא ידוע לנו על זה כלום"
שלושה וחצי חודשים אחרי  שהצטרף, יובל שריר עוזב את  בני אילת על רקע חילוקי דעות
"לא חסרה לי תעסוקה בחיים ובטח שלא באתי כדי להתפרנס מכדורגל". שריר

כשיובל שריר הסכים לפני שלושה וחצי חודשים להצטרף לאגודת הכדורגל של בני אילת, לכולם היה ברור מה הקו שהוא מתכוון להוביל. יובל מצדו היה בטוח שיש לו את הפתרון לבעיה התקציבית של קבוצת הבוגרים- פתרון פשוט וקל למימוש- הפיכה של האוהדים וחברי ההנהלה לעמותה אחת בה כל אחד מהם יהיה שותף לא רק להצלחה אלא גם למימון. יובל מצדו דיבר על סכום של 50 ₪ בלבד בחודש שיתרום כל אחד שירצה להיות חלק מהעמותה ובסך הכל סכום של 600 ₪ בשנה. אלא שכשהגיע שלב הפיכת החזון למציאות, הבין יובל שגם את הסכום הנמוך הזה, הוא לא מצליח לגייס ואם בקרב חברי ההנהלה הוא לא הצליח לגייס חברים שישלחו את היד לכיס, ליובל היה ברור השבוע שאין לו כבר מה לחפש במקום בו לא מבינים אותו ואת הכוונות עליהן הצהיר מראש. 

שלושה וחצי חודשים וכבר הסתיים הרומן?
יובל: "החברים שלי לא הבינו כנראה מלכתחילה מה אני רוצה. אחרי שעתיים כבר הבנתי את זה".

אז מה בעצם הבעיה באגודה?
"אם הייתי יורד לעומקה של בעיה, הייתי שם את האצבע על העובדה שיש בהנהלה יותר מדי אנשים. לעבוד עם שלושה אנשים בהנהלה זה הרבה, לעבוד עם 13 אנשים בהנהלה זה לגמרי מוגזם. אני באופן אישי לא יודע לעבוד עם כל כך הרבה אנשים. היחיד שעובד שם באמת זה תותי נופי, שאף אחד לא יפריע לו לעבוד. הבעיה מתחילה כשכל מיני אנשים מתערבים ומתערבבים ואין להם תעודת מאמן וגם לא הבנה בכדורגל. תותי צריך להתעסק רק בצד המקצועי. מה שחסר באגודה זה נטו סדר וניהול".

איפה נכשלת?
"הדבר היחיד החשוב היה להפוך את קבוצת הבוגרים לעמותה שאוהדיה מממנים אותה. את הכוונה הזו שלי הבהרתי מרגע שנכנסתי לעניינים. אם האנשים שאיתי בהנהלה הם לא חברי עמותה בעצמם ולא משלמים תשלום שנתי אז מה בעצם עשינו? מה ביקשתי כבר שכל אחד ישלם 50 ₪ בחודש, 600 ₪ בשנה ונציל את המצב. בתור קישוט אין לי מה לעשות באגודה".

זה לא סכום בשמיים. למה חברי ההנהלה לא שלחו יד לכיס?
"כל אחד מסיבותיו הוא וזה לגמרי לא מתאים לי. הסברתי את זה מראש, לא באתי לריב עם אנשים, באמת לא מעניינת אותי הסיבה של כל אחד. לא רוצים שאני אעזור, לא צריך".

יש מישהו ספציפי מאחורי זה?
"ממש לא. פשוט תפיסת עולם. אני לא יודע לעשות בערך. לא רוצים, לא צריך".

אתה עוזב בתחושה קשה?
"ממש לא. האמת, גם לא מאוכזב מכלום ומאף אחד. לא מצאתי את עצמי וזהו. לא חסרה לי תעסוקה בחיים ובטח שלא באתי כדי להתפרנס מכדורגל".

תמשיך לעקוב אחרי הקבוצה?
"ברמה של לעקוב. אני לא מתעניין אבל מאחל להם שיהיה להם רק בהצלחה".

יש בכלל עתיד לכדורגל באילת?
"יש פוטנציאל אדיר, יש יותר אוהדים מאשר לכדורסל, יש פוטנציאל כלכלי, רק ניהול אין. 3 אנשים בהנהלה זה יותר מדי אז 13 זה הרבה יותר מדי, אבל יהיה בסדר אני בן אדם אופטימי".

בתגובה לעזיבתו של יובל שריר והטענות שהוא מעלה בכתבה מסר דובר אגודת בני אילת יהב אלון: "אני לא מכיר דבר כזה".

אתם לא מודעים לזה שיובל שריר עזב?
אלון: "לא וגם בהנהלה לא מכירים".
אז זה בדיוק חלק מהבלאגן אצלכם.
אלון: "הכל ייפתר. אנחנו משפחה מחבקת בסך הכל".


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש