פרסומת
דלג

פתחו את העונה ברדובסקי

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 7/10/2019 13:39 ● מה נשמע 621
כשהם עדיין מנסים להוריד את החלודה מתקופת הפגרה ועדיין לא נמצאים בשיא הכושר, התייצבו שחייני שתי קבוצות השחייה מאילת- הפועל ג'ימים והפועל אילת על קו הזינוק בתחרות הפותחת את העונה החדשה על שם גל רודובסקי וחזרו עם מדליות בקטגוריית הילדים והבוגרים
פתחו את העונה ברדובסקי

אחרי פגרת הקיץ חזרו שחייני אילת הצעירים לשגרת התחרויות שנפתחה בסוף השבוע האחרון בתחרות שהתקיימה בפארק המים רעות על שמו של השייט והשחיין גל רודובסקי ז"ל שנהרג באסון השייטת. ביום שישי התחרו הצעירים בגילאי 10-13 ובשבת התחרו גילאי 14 ומעלה והבוגרים מגיל 16. 
הפועל ג'ימים אילת בניצוחה של המאמנת מעיין בוכריס הציבה על קו הזינוק של תחרות הצעירים 9 שחיינים, לחלקם זו הייתה תחרות ראשונה, ואילו מהפועל אילת, קבוצתו של סרגיי גרום השתתפו בתחרות הצעירים שלושה: יגור קונסטנטין (10), נתנאל סינקין (11) ולב שטיינברג. בקרב הצעירים של ג'ימים קטף ניקיטה קורונין את מדליית המקום השלישי במקצה למרחק 50 מ' פרפר בנים 12-13 בתוצאה של 30:32 שנ'. כשהוא מסיים את מקצה 50 מ' חתירה במקום ה - 6.
בקבוצת הפועל אילת של גרום בלט יגור קוסטנטין בן ה - 10 שסיים ראשון בשנתון שלו במקצה למרחק 50 מ' גב 40:02 שנ'. וסיים מקום שני בחתירה למרחק 50 מ' בזמן של 36:00 שניות.
ביום למחרת הגיע תורם של השחיינים הבוגרים יותר להוריד את החלודה.
בקבוצתו של סרגיי גרום הייתה זו גם הפעם מורגן קולי שהצליחה לתפוס מקום על הפודיום כשסיימה שנייה במקצה 50 מ' פרפר בזמן של 29:00 שניות. גם אצל קולי ניכרה תקופת הפגרה והעובדה כי כמעט ולא התאמנה במשך חודשיים כשהפעם נאלצה להסתפק פעמיים במקום ה – 4 ב- 100 מ' חופשי (1:01 ד') ו- 50 מ' חופשי (27:4 שניות). "לגמרי לא היה פשוט עבורה להתחרות מול שחייניות נבחרת ישראל לאחר הפגרה ויש לנו עוד הרבה על מה לעבוד", הבהיר מאמנה סרגיי גרום.

 

קולי(שמאלית) מקום 2
נועה הולצמן (שמאלית) מקום 2
גיא ביטון (ימני) מקום 3
ניקיטה קורונין (ימני) מקום 3


בקבוצת ג'ימים זכו השחיינים היותר מנוסים בקבוצה לעדנה:

 

  •  גיא ביטון קטף 2 מדליות ארד במקצים 50, 100 מ' חתירה לבנים בגילאי 15-16. ביטון אמנם לא שיפר בתחרות את שיאיו האישיים מה שלא הפריע לו לזכות במדליות.
  •  נועה הולצמן בתחרות הרשמית הראשונה שלה סיימה במקום ה - 2 במקצה 50 מ' פרפר לגילאי 14-15 כשהיא מפספסת בעשירית השנייה בלבד את המקום הראשון.
  • במקצה למרחק 100 מ' פרפר סיימה הולצמן במקום ה – 4 והמכובד.
  •  יערה גורן נגעה שלישית בקיר במרחק 100 מ' חתירה לגילאי 14-15 למרות שהיא רק בת 14.
  •  תמר שוורץ בת ה - 17 שהשתתפה כבר במקצה הבוגרות (מגיל 16) פספסה מדלייה במקצה 100 מ' גב על חודן של 3 מאיות השנייה בלבד וחתמה על המקום ה – 4 והמכובד. במקצה למרחק 50 מ' גב, סיימה שוורץ במקום ה - 5.

בעוד שבועיים ייצאו השחיינים לתחרות נוספת, כשבחנוכה צפויה תחרות השיא לעונת החורף- אליפות הארץ בבריכות קצרות במכון 'וינגייט'.

 

 אניה גרום מלכת הספרינטים


השחיינית האילתית אניה גרום שעזבה לפני כחודש את אילת לטובת לימודים ושחייה באוניברסיטה ליטל רוק ארקנסון בארצות הברית כבר ביססה את מעמדה באוניברסיטה כשבתחרות פנימית סיימה ראשונה במקצי הספרינט וזכתה בכתר- מלכת הספרינטים.
ביום בו השתתפו שחייני הקבוצה של אביה סרגי גרום בתחרות גל רדובסקי, סגרה אניה מעגל כשייצגה את האוניברסיטה שלה בתחרות מול האוניברסיטה בה למדה לפניה אחותה, השחיינית האילתית יוליה בנך. 


חדשות אילת - ערב ערב באילת  

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש