פרסומת
דלג

גלישה- עומר סופר- חמישי בעולם

מאת: ● ● ערב ערב 2455
הגולש האילתי המבטיח עומר סופר, שזכה רק לפני כשלושה שבועות בתואר סגן אלוף אירופה, חזר הביתה מאליפות העולם הסגורה בטורקיה עם מקום חמישי ומכובד, ללא מדליה. "אני קצת מאוכזב מהיכולת שהצגתי", אמר הגולש עם חזרתו. עכשיו הוא מתכונן במלוא המרץ לאליפות העולם הפתוחה שתתקיים בעוד שלושה חודשים בקפריסין

למרות שחזר מאליפות העולם הסגורה באיסטנבול שבטורקיה, ללא מדליה, הגולש האילתי, עומר סופר, יכול להתגאות בחודש החלומי שהציג בזירה הבינלאומית.
כזכור, לפני שיצא לתחרות בטורקיה, סופר רק חזר מאליפות אירופה בפולין עם מדליית כסף וכשהוא מותש. יכול להיות שהתחרויות הכמעט מקבילות, ועומס השיוטים והאימונים הם אלה שלא הספיקו לו לפיניש ולמדליה באליפות העולם. בכל אופן, את כל זה הוא יוכל לתקן בעוד כשלושה חודשים כאשר ייצא לאליפות העולם הפתוחה שתתקיים בקפריסין. "היו תנאים קשים ולבסוף לא הסתדר כמו שציפיתי", אמר סופר עם חזרתו ארצה, "אני קצת מאוכזב מזה שלא חזרתי עם מדליה, למרות שמקום חמישי בעולם זו תוצאה לא רעה בכלל", הוסיף סופר. "אני חושב שהייתי צריך להיות הרבה יותר טוב, לא באתי מוכן. יכול גם להיות שההפסקה הקצרה בין אליפות אירופה לבין האליפות הזו היא שאני צריך לבוא מוכן יותר בפעם הבאה. בעוד כשלושה חודשים, אני אגיע לקפריסין, כדי לתת שם את כל מה שאני צריך, כדי לחזור הביתה עם מדליה".

רכבת אווירית


השבוע, תצא לצרפת לאליפות העולם נבחרת גלישה אילתית מהמרכז לחינוך ימי בדגמי ה'ביק' 6.8 מ' ו- 7.8 מ' בגלשנים עד גיל 15 ובגלשנים עד גיל 17.
הנבחרת מונה 12 גולשים ומלווה על ידי תומר ורדי ורוני מאיר מהמרכז לחינוך ימי באילת. במקום התחרות בצרפת צפויות רוחות חזקות, והגולשים האילתים צפויים להתמודד מול גולשים חזקים במיוחד.
לרוב היוצאים מאילת זוהי תחרות ראשונה בחו"ל, אך למקצתם יש כבר ניסיון בתחרויות מהסוג הזה, והם מועמדים להתחרות על מקומות גבוהים ואף לזכות במדליות.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש