פרסומת
דלג

קו היופי

מאת: מערכת ערב ערב ● ● ערב ערב 2458
זהבה 'קו היופי'
קו היופי

איפור בהתזה -air brush מה זה ולמה זה טוב?
איפור בהתזה הוא לא דבר חדש בעולם, הוא נחוץ כרגע במיוחד בעקבות התפתחות הטכנולוגיה בשיטת השידור hd high definition תמונת מסך חדה וברורה יותר). מהפכה באיפור המקצועי המותאמת לטכנולוגית השידור החדשה. שיטת השידורhigh definition הגיעה לישראל, וכל תעשיית האיפור והשואו-ביזנס נערכת. במציאות החדשה של שיטת שידור זו, תחשוף המצלמה בברור פגמים וליקויים בפניהם של המצולמים, מגישי חדשות ותוכניות טלוויזיה, דוגמנים, שחקנים וכמובן כלות ביום חתונתן, ולכן חיפשה התעשייה פתרונות מקצועיים הולמים. שידורי ה-hd מחייבים להחליף את סגנון האיפור המוכר לנו ולעבור לשיטת איפור אחרת לגמרי שתיתן את המענה הנכון- ה'אייר בראש'. טכנולוגית ה'אייר בראש' מקנה את הפתרון המושלם בגימור עור הפנים.

איך זה עובד?
שיטת האיפור במברשת ההתזה 'אייר בראש' מקנה שימוש קל ונוח על ידי התזות קטנות של מייק אפ באמצעות הקומפרסור (מדחס אוויר), המעניק לפנים מראה חלק ובעל גימור מושלם מבלי להשאיר סימני מריחה. כיום השימוש בטכנולוגיה זו, נכנסה כטרנד חזק בתחום המתחתנים.

תודות ליתרונות הרבים: מהירות העבודה, דיוק ועמידות למשך שעות ארוכות, וכן, גם לחתן מותר.
יתרון נוסף המאופיין בשימוש בשיטתhd הוא מינימום חומר ומקסימום הסתרה. שיטה המתאימה לחתנים הרוצים להסתיר פגמים, ללא הסגרת האיפור. איפור בהתזה מתאים לכלות, חתנים, דוגמניות, קרייני טלוויזיה ועוד.

איפור בשיטת hd אינו מבטל את האיפור המקצועי הקיים.
בהצלחה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש