פרסומת
דלג

חשד לרצח באילת

מאת: ● 16/9/2010 12:09 ● ערב ערב 2463
עוד טרגדיה באילת. ליליאנה וארנסטו מנדוזה חזרו מאירוע משפחתי. האישה, המועסקת בחברת שמירה, חשודה כי ירתה בבעלה, באקדח שהיה ברשותה, הבעל מת לאחר מספר דקות. שתי בנות המשפחה עוכבו לחקירה בחשד שאחת מהן הסתירה את האקדח. משטרת אילת ופרקליטות מחוז דרום כבר הודיעו על כוונה להגיש נגד האישה כתב אישום בגין רצח רגע לפני כניסת השנה החדשה, התפרקה משפחה שלמה לרסיסים.

ביום שלישי בשעות הערב המוקדמות, ליליאנה מנדוזה (40), שעובדת בחברת שמירה ומחזיקה ברשותה אקדח, ירתה על פי החשד, למוות, בבעלה, ארנסטו, נהג בחברת 'קוקה קולה'. לשניים שלושה ילדים (24, 19 ו- 15).
לדברי סנ"צ איתן גדסי, סגן מפקד מרחב אילת, בחקירה במשטרה הודתה ליליאנה כי ירתה בבעלה. יחד עם זאת, לדבריו של סנ"צ גדסי, במשטרת מרחב אילת ופרקליטות מחוז דרום צפויים להגיש נגד החשודה כתב אישום בגין רצח.
ארנסטו ז"ל, כדורגלן לשעבר בארגנטינה, עלה עם משפחתו לארץ לפני כשש שנים והיה מוכר בקרב עולי דרום אמריקה בעיר. הוא אף שיחק בקבוצת הקטרגל של הארגון, בליגה למקומות עבודה. הרקע לארוע היה על פי החשד, תוצאה של ויכוח חריף שהתגלע בין בני הזוג.שלושה מלאכים בלב אחד


מיד לאחר הארוע, עיכבה משטרת מרחב אילת לחקירה את שתי הבנות (19 ו- 15) ששהו בחדר הסמוך. החשד היה שאחת הבנות הרימה את האקדח והסתירה אותו מחוץ לבית. המשטרה התכוונה להאשים את הבנות בשיבוש הליכי חקירה, אך לבסוף חזרה בה והתחשבה במקרה, לאור הערכתה כי המדובר באינסטינקט ראשוני של הבנות, שרצו לגונן, ככל הנראה, על אמן.
חבר משפחה סיפר למערכת העיתון: "היה רגע קשה לשמוע את זה, הייתי פשוט בהלם".

חבריו לעבודה של ארנסטו ז"ל, בחברת 'קוקה קולה', סיפרו כי הוא היה מוכר כבחור מאוד אנרגטי מטבעו, "היתה לו שמחת חיים כל הזמן", סיפר אחד העובדים, "מהרגע שהוא נכנס לסניף, הוא היה פותח את דלת המשאית, היינו שומעים מוסיקת סלסה, כאילו אנחנו באמצע הקרנבל".
עוד סיפר חברו לעבודה של ארנסטו, כי הוא היה טיפוס רעשן, שאוהב לשיר בקולי קולות.
"הוא אמנם היה מתחמם מהר ומקלל בספרדית, אבל מהר מאוד היה בא לצחוק איתך וסוגר את העניין, אצלו הכל היה מאוד אמוציונאלי, מכל הבחינות".
במקום העבודה של ארנסטו יודעים לספר כי אלימות לא היתה, "בסך הכל, הוא היה טיפוס מאוד חיובי. מאוד אהבו אותו בעבודה. הוא היה קליל, מצחיק, בחור שאוהב לחייך, בראש טוב ותמיד נזכור אותו כך".

חבר לעבודה יודע גם לספר, כי במשפחה אהבו את ארנסטו בצורה בלתי רגילה. לא מעט קעקועים מעטרים את גופו. "על בטנו היה קעקוע של שלושה מלאכים והוא סיפר לכולם שהכוונה בקעקוע הזה היא לשלושת ילדיו, המלאכים שלו. לכל אחד מהילדים הוא פשוט עשה קעקוע".

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש