פרסומת
דלג

דרוש: שחקן גבוה

מאת: ● 19/9/2010 10:26 ● ערב ערב 2463
בראיין גפן, מתאזרח יהודי- אמריקאי, שכבר חתם על חוזה בקבוצת הכדורסל של 'הפועל אילת', יצטרף ביום חמישי לאימונים. יום רביעי האחרון אמור להיות מועד תום ההעברות בליגה הארצית. 'הפועל אילת', שמחפשת בנרות סנטר לקבוצה ושהיתה במשא ומתן עם שחקן גבוה, לא קיבלה תשובה סופית. אם הקבוצה תפספס את מועד ההעברות, היא תבחן אופציה של מתאזרח נוסף. בעוד כשבוע וחצי, תפתח הקבוצה האילתית את העונה במשחק גביע בחוץ נגד 'בית"ר באר שבע'

קבוצת הכדורסל של 'הפועל אילת' תפתח בקרוב (27/9) את העונה, אבל הסגל עדיין לא הושלם. הבסיס של סגל הקבוצה אומנם נשאר מהעונה שעברה, ובנוסף לרועי בניוש, תומר פיסצקי, יונתן קרוגלי, אוריה מזרחי ושאר הצעירים, כבר הצטרפו גור פנחס, הרכש מחבל אילות, גלעד לוי ודוד מאיירס, שישלים במקביל את התואר שלו בביולוגיה ימית, בקמפוס אילת.גם אלי בנזר חזר לקבוצה, אך בקבוצה מחכים לראות איך הוא מתאושש מהקרע הקטן בשריר הרגל. 'הפועל אילת' החתימה את בראיין גפן, יהודי- אמריקאי, בוגר אוניברסיטת בוסטון, ממנה עבר לאוניברסיטת קווינפינג. גפן, עולה חדש, בעל אזרחות ישראלית, ששיחק בליגה הראשונה במכללות שבארצות הברית הוא אחד מארבעה מתאזרחים ומספר זרים, שהגיעו לארץ באוגוסט האחרון, כדי להיבחן בליגת הקיץ שקיימה מנהלת הליגה. קבוצתו, ג'פניקה, זכתה בגמר ליגת הקיץ.
גפן, שכבר חתם על חוזה בפקס, שנשלח אליו דרך סוכנו, היה אמור להגיע לאילת כבר בפתיחת האימונים, אך השחקן לא הצליח למצוא טיסה פנויה בהתראה כה קצרה. ביום רביעי (לאחר סגירת הגיליון), אמור גפן להגיע ארצה ולהשתתף כבר ביום חמישי באימון הקבוצה.
באילת מחכים לתשובה רק משחקן אחד, כדי להשלים סופית את הסגל. הקבוצה ניהלה משא ומתן עם שחקן גבוה לעמדת הסנטר, אך ההנהלה עדיין לא קיבלה תשובה. מועד ההעברות וההשאלות אמור היה להסתיים ביום רביעי (לאחר סגירת הגיליון). באגודה מקווים לתשובה חיובית ממנו, ברגע האחרון.
אם הקבוצה לא תצליח להחתים ברגע האחרון שחקן בעמדת הסנטר, קיימת אפשרות שההנהלה תפנה לכיוון מתאזרח נוסף, שימלא את המשבצת החסרה. התקנון מאפשר לרשום בקבוצה מתאזרחים, גם לאחר תום מועד ההעברות.
בכל מקרה, בפני הקבוצה עדיין יש את האפשרות להחתים את אנטולי 'טולה' אידלמן, ששיחק בקבוצה לפני כשנתיים, ובעונה שעברה שיחק בשורות היריבה, 'הפועל חבל אילות'. אידלמן יישאר ככל הנראה באזור, בגלל לימודיו בקמפוס, והאופציה האחרונה והפחות עדיפה היא, שהקבוצה תישאר עד סוף הסיבוב הראשון ללא שחקן ותנסה לצרף שחקן גבוה לפני פתיחת הסיבוב השני.
"אני מקווה שנצליח להביא שחקן גבוה לקבוצה", אמר בתגובה יו"ר האגודה, זוהר מילר, "הזמן הוא די קצר, ואם זה לא יקרה, נצטרך להיערך בהתאם".
"אנחנו לא יכולים להתחרות בסכומים שמשלמים בליגה הלאומית ובליגת העל, אנחנו לא כל כך עשירים בתקציבים, נעמוד במגבלות שיש לנו ונציע את מה שאנחנו יכולים", הוסיף מילר.
משחק הגביע הראשון של הקבוצה הבוגרת יתקיים ב- 27 בספטמבר נגד 'בית"ר באר שבע' בחוץ. שבוע לאחר מכן, תפתח אילת את משחקי הליגה בבית (2/10) כשתארח את מכבי שוהם/ חבל מודיעין.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש