פרסומת
דלג

עברו לשלב הבא

מאת: ● 28/9/2010 12:12 ● ערב ערב 2465
'הפועל אילת' דילגה בקלילות מעל הקבוצה הבאר-שבעית, במסגרת גביע האיגוד והביסה אותה ב- 15 נקודות הפרש. למרות שבמשחק הזה לאילת לא היתה בעיה בריבאונד, מודה מאמן הקבוצה, עידן לנקרי, כי הקבוצה זקוקה בדחיפות לחיזוק של שחקן גבוה. בשבת (30: 18), תארח אילת במשחק פתיחת העונה את 'מכבי שוהם/חבל מודיעין'כמו קבוצת הכדורגל, גם קבוצת הכדורסל של 'הפועל אילת' פתחה את העונה ברגל ימין כאשר גברה במסגרת גביע האיגוד על 'בית"ר באר שבע'. למרות שמדובר עבור רוב הקבוצות במפעל חסר חשיבות, לעומת הליגה, משחקי הגביע יכולים לתת למאמנים קצת אינדיקציה לגבי מצב קבוצתם. עבור 'הפועל אילת', שלא קיימה העונה אפילו משחק אימון אחד, היתה זו הזדמנות מצוינת לבדוק האם הקבוצה מוכנה לליגה ומה צריך לתקן לפני משחק הליגה הראשון נגד שוהם.
כצפוי, 'בית"ר באר שבע' לא היוותה יריב שקול. אילת פתחה מצוין, וכבר מהדקות הראשונות, נתנה את הטון והובילה בהפרש גדול. אומנם לאורך המשחק, היו לאילת עליות וירידות, ולמאמן לנקרי יש עדיין כמה ימים עד למשחק, כדי לתקן את הבעיות.

תמונת כתבה


"זה היה סוג של משחק הכנה למשחק האמיתי. יש לנו עוד מה לתקן ולשפר בהגנה", אמר לנקרי בסיום משחק הניצחון של קבוצתו, "יצאנו עם ניצחון ובסך הכל אנחנו מרוצים. מבחינה התקפית היה טוב, יש פרגון, יש תנועה ומשחק יפה. אין ספק שיש לנו הרבה על מה לעבוד, אבל אנחנו רק בתחילת הדרך", הוסיף לנקרי, "מיכה ביטון ובראיין גפן היו בסדר ושיחקו טוב, אבל הם עדיין צריכים להתחבר לקבוצה, לגישה שלי ולאווירה. מבחינת הריבאונד, במשחק הזה לא היתה לנו בעיה, אבל אין ספק שאנחנו צריכים להתחזק בעמדות הפנים. באיזשהו מקום זה נותן לנו לפעמים יתרון, שאנחנו יותר קטנים ומסוגלים להביא את היתרון הזה בהתקפה, אבל מה שבטוח, אנחנו צריכים חיזוק", הודה לנקרי.

בשבת (30: 18, בהיכל הספורט 'בגין'), תארח 'הפועל אילת' את 'מכבי שוהם/חבל מודיעין' במשחק שיפתח באופן רשמי את הליגה. "אני מקווה שנבוא מאוד נחושים למשחק הזה", אמר לנקרי לקראת המשחק הראשון בליגה. "אני מקווה שנשחק את המשחק ביחד, שניתן הגנה קצת יותר טובה מזו שעשינו במשחק נגד באר שבע. צפוי לנו משחק קשה, כי לשוהם יש קבוצה מאוד טובה עם שחקנים ותיקים בליגה, ואני מקווה שנדע לעשות את העבודה ולנצח את המשחק הראשון בליגה".

ניצחון ראשון לנוער


קבוצת הנוער של 'הפועל אילת' הצטרפה לאוטובוס של הבוגרים, בנסיעה לבאר שבע. לא רחוק מהאולם של הקבוצה הבוגרת, ניצחה קבוצת הנוער בהדרכתו של יוסי מלול את הפועל עומר בתוצאה 55: 80.

לאן השבוע


ילדים לאומית: הפועל אילת - גן יבנה (שישי, 00: 14, אולם 'אלון')
נוער ארצית: הפועל 'טום' אילת- גן יבנה (שבת, 00: 19, אולם 'אלון')
נערים ט': הפועל בני אילת - הפועל באר שבע (ראשון, 00: 18 באולם 'אלון').

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש