פרסומת
דלג

חג לא שקט: הצתה, שוד והימורים

מאת: מערכת ערב ערב ● 28/9/2010 13:33 ● ערב ערב 2064
נתפסו מכונות הימורים, ציוד וכסף מזומן בקפה אינטרנט ב'מרכז שלום'. בעל מועדון ה'ויו' התלונן כי נעשה נסיון נוסף להצית את המועדון. צעירים שדדו פיצוציה ברחוב ירושלים השלמה. שני אחים נעצרו בחשד למעורבות.
חג לא שקט: הצתה, שוד והימורים

ממשטרת אילת נמסר כי ביום שלישי לפנות בוקר התלונן בעל מועדון ה'ויו'" כי נעשה נסיון נוסף להצית את המועדון. לעבר המועדון נזרק בקבוק תבערה אשר גרם להתלקחות שריפה במרפסת ולהצתת כסא. השומר במקום כיבה את האש והזעיק את הבעלים. מהמקום נמלט צעיר שזהותו טרם ידועה.

כזכור, בחודש מרץ הוצת המועדון כליל ולהערכת הבעלים הרקע הנו תחרות עסקית בין המועדונים בעיר. טרם נעצרו חשודים.

שוד בפיצוצייה


ממשטרת אילת נמסר כ ביום שלישי לפנות בוקר הגיעו שני צעירים לפיצוציית "מיני מתוק" ברחוב ירושלים השלמה (מול קופ"ח הכללית) ובאיומים על המוכר כי ידקרו אותו שדדו מהמקום כסף מזומן מהקופה.

בפעילות מודיעין ובילוש אילת נעצרו כעבור שעות אחדות שני אחים בני 22, 24 תושבי אילת, המוכרים למשטרה בעבירות רכוש. ברשות השניים נתפס רכוש וכסף מזומן הקושרים אותם לביצוע השוד. השניים לא שיתפו פעולה בחקירתם, ונכלאו.

פעילות נגד הימורים


ביום שלישי בשעות הלילה בוצעה פעילות יזומה של מחלק הבילוש כנגד מועדני הימורים. במהלך הפעילות נתפסו מכונות הימורים, ציוד וכסף מזומן בקפה אינטרנט במרכז שלום. נחקרו שחקן ומנהל המועדון ושוחררו בערבות. בעל המועדון זומן לשימוע בטרם הוצאת צו מנהלי.